Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hetes vagyok. Az elmúlt...

9. hetes vagyok. Az elmúlt néhány napban megszűnt szinte minden tűnetem. Nagyritkán szúrkál egy picit a hasam, és alig van hányingerem. Előtte bezzeg nem így volt:hányás, szédülés, fáradtság egész nap, alvászavar. Ez ugye nem jelent bajt?

Figyelt kérdés
9. hét után mennyi az esélye hogy elmenjen a baba?
2008. nov. 5. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szió.Sajnos esély az utólsó percig van rá,de semmi gond nem lesz hidd el.Én is aggódok még mindig,pedig már csak 4hetünk van.Az,hogy elmúlt minden rossz tüneted az nem jelent bajt.Nálam is így volt.Majd meg haltam az elején és egyik nap azt vettem észre,hogy semmi bajom,újra élek:)Hihetetlen jó érzés volt újra mosolyogni, jókat enni.Ne aggódj Te sem.Élvezd,hogy már jól vagy,a vége fele ugyan is már semmi nem lesz jó.Nekem újra hányingerem van,persze azért ne olyan szörnyű,mint az elején,ég a gyomrom,nem tudok aludni és a bordáimat is szétrúgta már a kisfiam.
2008. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy bajt jelent, lehet hogy nem. Ezt csakis egy ultrahang tisztázhatja. Az első terhességemnél én is egyszercsak azt tapasztaltam, hogy elmúltak a tünetek, és sajnos a baba már tényleg nem élt. A másodiknál is voltak olyan napok, amikor úgy éreztem nincsenek tünetek, meg is ijedtem rendesen, aztán pár nap múlva ismét jött a hányinger, fáradtság, stb., és a baba szépen nőtt.

Nem azért írtam ezt, hogy megijesszelek, de szerintem nem helyes az a válasz, hogy tutira minden rendben. Ha nagyon aggódsz, szerintem menj el az orvosodhoz, biztosat csak ő mondhat!

Minden jót kívánok!

2008. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a szinte elviselhetetlen fáradtságon kívül nem volt semmi más tünetem egyáltalán, és az is csak az 5-től a 10. hétig tartott, aztán elmúlt egyik napról a másikra. Ennek ellenére a babámmal mindent rendben találtak a 13. heti UH-n. Tehát, attól, hogy a tünetek elmúltak, még nem kell feltétlenül valami bajnak lennie. Viszont, az előttem szólóval egyetértve, azt javaslom, hogy menj el a dokidhoz, és nézze meg a baba szívét, az ártani nem árt, és Te is megnyugszol.
2008. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Biztos ami biztos ma megyek orvoshoz, és nagyon reménykedem hogy minden rendben van.
2008. nov. 6. 04:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!