Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok hánying...

Ani1993 kérdése:

6 hetes kismama vagyok hányinger elleni praktika?

Figyelt kérdés
Hétfő óta minden percen hányingerem van de hányni nem tudok valami okos kis praktika ? A citromot már próbáltam de ki mozdulni sem tudok a házból . Mikor lesz ennek vége?
2018. nov. 14. 10:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Többségnek az első trimeszter végére vége, de ha nincs szerencséd akkor végig kitart. Nekem is nagyon durva volt ,,de ugyanúgy mennem kellett dolgozni. Az egyik barátnőm meg kilenc hónapon keresztül minden nap hányt, naponta járt kórházba infúzióra még fogat sem tudott mosni , mert attól is hányt. Úgyhogy lehetne rosszabb ( még lehet is ) is, vigasztaljon ez.

Próbálj hideg kólát, vagy még segíthet a gyömbér, savanyú cukorka, meg amit nekem mondtak , hogy reggel az ágyad mellett legyen keksz és még mielőtt felkelsz az előtt egyél , hogy felszívja a gyomorsavat, ergo csökkentse a hányingert.

2018. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem ez segített.

[link]


Nem lehet tudni, meddig fog tartani. Az első terhességemnél még a szülőágyon is hánytam, most a másodiknál a 16. héten mérséklődött. Most avgyok a 38. hétben, és azóta talán 2-3 alkalommal hánytam, akkor is a savam miatt.

2018. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lelep terhességemnél a 24. Hétig minden nap és délután hánytam. Most 8 hetes vagyok hányingerrel szenvedek én is. Kitartást lesz ez jobb is:)
2018. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Cocculine, B6 vitamin, és a hideg cola citrommal sokat segített.
2018. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ellen nincs praktika. Én kipróbáltam a homeós bogyóktól kezdve gyömbérig, hideg kóla, keksz. Semmi nem hatott. Igy volt 12 hétig.

Lefogytam 42 kilóra. Kitartást.

2018. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hideg kóla és péppé rágott mandula valamennyit segített, illetve, hogy ahogy ébredtem ettem pár falatot pl egy negyed abinett egy bake Rolls
2018. nov. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget próbáltam a kekszet reggel az nem segített most hideg vizet iszok ami nem valami jó de valamivel jobb remélem nem leszek végig ilyen .....
2018. nov. 14. 13:40
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem mindig más vált be, minden héten változott

pl. egyszer az ikea-s gyömbéres keksz vált be, utána csak a cola segített napokat átvészelni, aztán gyömbéres szénsavasital, máskor a ropi..stb.

tapasztalgasd neked mi a jó

ja és kb. mindennap margarinóspirítóspárizsiskenyéren éltem 15.hétig, mire tudtam.először főtt kaját enni :D

2018. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az átvészelni azt jelenti hogy ha ezeket csináltátok akkor nem hánytatok? Vagy csak nem annyit, annyiszor??
2018. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálam a jéghideg tej ill terhesvitamin /Elevit vált be.
2018. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!