Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinél korán nyílni kezdett a...

Akinél korán nyílni kezdett a méhszáj, mit csinált másképpen? Mennyi időre született a baba?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok, 1 ujjnyira nyitva.
2010. jún. 26. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Onnantól kezdve hogy kinyíltam kicsit vissza vettem a tempóból!Nem emeltem sokat,nem jártam le a lábamat és megpróbáltam többet pihenni így kihúztam a 40.-hétig!A kisfiamnál /Ö az első gyermekem/sajnos nem hallgattam az orvosomra és továbbra is úgy éltem mint akinek semmi baja!30 hetesen már 2 ujjnyira voltam nyitva kivül-belül és szépen befektetek a kórházba fenyegető koraszüléssel de így is 37 hetesen megszültem!

Pihenj amennyit tudsz,ne cipekedj,ne emelgess és ha feszülget a hasad szedjél Magne B6-ot!

2010. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ.

Hát próbálok pihenni, amennyit a két kicsitől lehet.Meg lecsökkentem a napi munkát, kevesebbre, nem szaladgálok 4-5x le a harmadikról, és azt hiszem a városi sétákat is lekorlátozom a heti4-5-ről 1-re,mert ügyek sajnos akadnak.

remélem így még húzom egy darabig.

Igaz az elsőnél szinte a nap 24 órájában feküdtem mégis koraszülött lett:(

2010. jún. 26. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Én elsö babáűmat várom 20 héttöl vagyok táppénzen. a 24 hét ota 3100 volt a méhszájam, a dokim szigoru fekvésre itélt és 4 féle gyogyszert kaptam hogy ne nyiljak tovább. persze nem ijedtem meg, csak éjjel fekszem, nappal végzem az itthoni teendöket meg boltba is járok, stb. mindent megcsinálok, nem pihenek, most 36 hetes multam 3111 a méhszájam, keményedések vannak de nem érzem hogy elöbb szülnék, a gyogyszereket el kellett hagyni a 36 héten.

36

2010. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!