Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hete kezdtem az új munkahely...

3 hete kezdtem az új munkahelyen, most vagyok 9 hetes terhes. Ma voltam orvosnál és mondta táppénzre vesz mivel veszélyeztetett terhes vagyok, szulesig nem Lehetséges a tp?

Figyelt kérdés
Attól nem félek, hogy kirúgnak, mert családi baratnal dolgozom. Ennyi munkaidővel táppénzre mehetek?
2018. nov. 21. 19:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Szulesig nem dolgozhatok ... Bocsi lemaradt
2018. nov. 21. 19:37
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem

Nem mehetsz táppénzre, csak annyit, amennyit dolgoztál...



Miért vagy veszélyeztetett

2018. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert ikerterhesseg volt és az egyik baba elment.
2018. nov. 21. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem így működik.

Az orvos nem veheted önkényesen táppénzre. Addig dolgozol, ameddig akarsz. A te felelősséged. Ha ki is állít tp papírt, nem kell leadnod és kész.


Amúgy attól függ, hogy előtte mikor és mennyit dolgoztál. Hány nap telt el az előző és a mostani munkahelyed között. Ha volt 30 nap megszakítás, akkor csak annyit lehetsz táppénzen, amennyit itt dolgoztál.

Arról nem is beszélve, hogy próbaidő alatt ok nélkül kirúghat

2018. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
A terhességek fele ikerterhesség kezdetben, majd felszívódik az egyik embrió. Ettől még nem vagy veszélyeztetett terhes. Három hete dolgoztál, három hétre mehetsz táppénzre.
2018. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Közbe kérdezek bocsi. Ilyenkor ugrik a csed is?
2018. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az előző munkahelyed óta eltelt legalább 30 nap, akkor csak 3 hetet lehetsz táppénzen. Ha kevesebb volt 30 napnál, akkor folyamatosnak számít a jogviszonyod, és annyit lehetsz, amennyit "folyamatosan" dolgoztál.
2018. nov. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A csednek 2 feltétele van: elmúlt 2 évben 365 nap munkaviszony (jogszabály nem tér ki rá, hogy nem lehet x napnál több megszakítás). Valamit hogy a szülés napján biztosított legyél vagy a biztosítás megszünését követő 42 napon belül szülj.

Abban az esetben ugorhat a csed is. Ha kismama elmegy táppénzre, de nem jogosult annyi időre amíg a baba meg nem születik. A táppénz jogosultságot lejártával a biztosítás szünetel, a munkáltatónak kötessége jelenteni a nav felé, még ha a kismamát állományba is tartja. A szünetelés pedig úgy viselkedik a gyakorlstban mintha nem lenne biztosított a szülés pillanatában, magyarán ugrik a jogodultság.

2018. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!