Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismamik, hogy vagytok?

35 hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
mi jól vagyunk minden oké,tünet semmi csak a hasam alja fáj sokszor..pindur kirúgja a ház oldalát:)pakolászok ezerrel mert még szerdán hátra van egy nagy költözés...te hogy vagy?
2010. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!:-)

Én veszélyeztetett terhes vagyok,így sokat kell pihiznem. Elég lassan telnek a napok....Elvileg ha nem jön előbb a baba, akkor két hét múlva befektetnek...

Első babád várod? :-)

Nekem is szokott fájni néha-néha a hasam alja, inkább olyan érzés, mint amikor meg akar jönni.

Merről írsz? :-)

2010. jún. 26. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Elég rosszul vislem fáj minden csontom,főleg ha fekszem alig birok át fordulni a másik oldalamra!

Nekem már a második gyerekem lesz a kisfiam 17 hónapos!

Én Tatabányán lakom!

Neked az első pici lesz?Mikorra vagy kiírva?

2010. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a választ, kedves második.

Nekem is a második babám lesz, van egy kislányom, aki 2 és fél éves.

Amikor őt vártam, akkor nekem is volt csontfájdalmam, mindkét forgóm fájt. Úgy jártam, mint a terminátor:-)

Augusztus 02-ra vagyok kiírva, de biztosan előbb fog megszületni, és valószínűleg császár lesz.

És te mikorra vagy kiírva?:-)

Egyre izgalmasabbak a napok, jó lenne picit felgyorsítani az időt:-)

2010. jún. 27. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Én augusztus 4.-ére vagyok kiírva valószínűleg nekem is császár lesz a kisfiammal is császároztak és nem telik el valami sok idő a két szülés között!

Nekem elég gyorsan megy az idő,elrepültek a hónapok gyorsan egy örökmozgó mellett :)

Csak majd megint az éjszakázás ....:( hajaj :)

2010. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!