Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaik mit csináltok ebben...

Kismamaik mit csináltok ebben az idöben?

Figyelt kérdés
itt esik az esö de ugy kimozdulnék, de semmi program a városban ,cseped az esö, moziba uncsi filmek.. mit sináljunk? már nem jutok el sehova terhesen mindig csak esik az esö:((((
2010. jún. 26. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sajna dolgozom ésha nem dolgozom akkor lakásfelújítunk úgyhogy nekem időm sincs kimozdulni.Bár ha lenne lehet hogy akkor sem tenném hanem inkább lustálkodnék végre egy kicsit.Amúgy színház,kiállítások vagy csak romantikázás otthon.Reméljük azért lassan megérkezik a nyár.

22+3hkm

2010. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt is mindig esik.Én a szintén terhes barátnőmmel szoktam beszélgetni.Ebben lehet szerencsés vagyok:-).Nem kell kétségbe esni,hamarosan jön a napsütés.Nektek akkor mivel másabbak a napjaitok?
2010. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
36 hetes vagyok, veszélyeztetett terhes, de egy kis séta beleférne, de szakad az esö, és nagyon unom már hogy a lidl-n meg a piacon kivül sehova de komolyan sehova nem jutok el. most lenne idö, erre esik.. a tv-ben semmi, ithon már minden kész, aludni meg nem szoktam nappal.
2010. jún. 26. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van időm, én "kreatívkodok" itthon.

Képet keretezek, varrok, decoupage, gyerekszoba falfestés kézzel (motívumok keresése a neten), hímzés . Mivel novemberben vagyok kiírva, már most csinálom a karácsonyi ajándékokat, mert nagy a család:)

ma pl. karkötőt fűztem, csináltam piszkeszószt, mindjárt ágyneműt húzok, és még keresni akartam ötleteket, hogy hogyan tudnék "csináld magad" üdvözlőkártyát készíteni, amibe majd csak bele kell ragasztani a kölök fotóját, és szétküldhetjük a családban.

nekem úgy tűnik sosincs elég időm:)))

Próbálj olvasni, engem pl. egy jó Agatha Christie mindig kikapcsol. Vagy vannak ilyesmi játékok:

[link]

Bugyuta de imádom:)

2010. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia köszi az ötleteket én is rengeteg ilyesmit csináltam, márt az össezs gyerekszoba dekor megvan, én 3 hét mulva szülök, meg gobleinezni is szoktam egy jo film alatt, varrni is szeretek,meg mindent amit ruhával kell csinálni, szoktam sütni, stb.. de most olyasmit szerettem volna csinálni, amihez végre levehetem a macinacimat és nöformáju lehetek, kimehetek a kapun és beülhetek az autoba hogy kicsit távolodjak a háztol.. de a játékos oldalt megnézem.((
2010. jún. 26. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!