Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy álltok 35-36. hét körül...

Hogy álltok 35-36. hét körül a Magneb6-tal?

Figyelt kérdés

Én most tölttöm a 35. hetet és vannak kisebb görcsök, feszülések időnként, erre a dokim javaslatára 7. héttől kezdve napi 3*2 szemet szedtem.

De mindenhol hallom hogy 36. héttől már nem ajánlott szedni, én meg már most sem merem bevenni a napi 6-ot.

Kedden megyek dokihoz, meg fogom őt is kérdezni (ilyen miatt nem akarom telefonon zaklatni :)) de kíváncsi volnék a tapasztalataitokra.

Köszönöm!


2010. jún. 26. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Tőlem is elvonták a 36 héttől, mindkét terhességnél.
2010. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még annyi,hogy 2 külön megyében volt a terhességeim, és mindegyik doki megvonta ekkor.

első

2010. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is leálltam már róla 3 napja:)35,5 hetes
2010. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én honapokigszedtem más gyogyszerekkel de most a 36 héten vagyok, abba kellett hagynom, pedig olyanjo volt aszivemnek is, de mindegy, a dokim azt mondta ha tovább szedem, sose szülök meg:)
2010. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,

Mindenkinek jó babavárást / babázást :)

2010. jún. 26. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!