Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tulajdonképp mitől kezd el...

Tulajdonképp mitől kezd el nyílni a méhszáj? A babám be van fordulva már jó ideje de 2hete nagyon nyomja a hasam alját. Befeszíti magát. Ettől nyílhat?

Figyelt kérdés

A keményedés mennyire befolyásolja? Mert a többet keményedik mint eddig pedig szedem a magnéziumot és sokat is pihenek. Köszi a válaszokat:)

32hkm


2010. jún. 27. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyílhat, de nem mindegy mennyit, van aki 1 ujjnyira tág már 29 hetesen, mégis kihúzza a 39. hétig. Van aki keményedik, mégsem nyílik a méhszáj még vajúdás alatt sem.Annyi variáns van, hogy napestig itt lehetne pötyögni. A legbiztosabb ha doki megnéz, megvizsgál!!

2010. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is keményedtem. 1 ujjnyira nyíltam, és még csak 26 hetes vagyok.:((

2010. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A 28. héten még zárt volt a méhszáj és holnap megyek dokihoz is csak kíváncsi voltam hogy amiket leírtam azok befolyásolhatják e a nyílást.
2010. jún. 27. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is sokat keményedtem,de nekem azt mondta az orvos,hogy a gombás fertőzés miatt nyíltam ki,mert fertőzések miatt bizony kinyílhat az ember.A keményedés is befolyásolhatja,de nem biztos,hogy ha keményedsz,akkor nyílsz is.Egyébként én amióta szedem a magnezi citricit,és nem iszom szénsavas üdítőt(pedig néha annyira kívánom)azóta csökkentek a keményedések.Te milyen magnéziumot szedsz?32hetes km
2010. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 34 hetes vizsgálaton még teljesen zárt voltam, a 36. héten abbahagytam a magnézium szedését, el is kezdtem elég rendesen keményedni. Akkor elkezdtem inni a málnalevél teát, meg szedni a homeos bogyókat. 3 napig nagyon furán éreztem magam esténként nyilalt a hüvelyem, a baba is nagyon mozgott, és az alhasam olyan nagyon nehéznek éreztem szinte fognom kellett mindig mikor sétáltam. Most voltam újra vizsgálaton(36+5)és kiderült, hogy egy ujjnyira nyitva vagyok és a baba is beékelődött.

Azt nem tudom, hogy a magnézium elhagyásától, vagy a szüléskönnyítő praktikáktól nyíltam-e ki, de valami használt. Azóta is éjszakánként olyan érzésem van mindig, hogy ma tuti megszülök, mikor megyek ki pisilni(kb 4x egy éjszaka)mindig nagyon kemény a hasam.

2010. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Béres magneb6-ot szedek napi 2-t.
2010. jún. 27. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!