Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hét 1 nap,4,5 mm magzat...

6 hét 1 nap,4,5 mm magzat szívpulzációval. Semmi tünetem. Rettegek hogy őt is elveszítem. Ti hogy voltatok túl a lassan telő napokon?

Figyelt kérdés
2018. dec. 13. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mertem beleélni magam... 7+5 hetesen voltam az első uh-n, minden rendben volt. Aztán továbbra se volt tünetem. 2 hétre rá 9+6 naposan voltunk újra uh-n. Láttuk, mennyit nőtt, sőt még rugdosott, jól látszott a mocorgása. Na, akkor már megnyugodtam, és elhittem, hogy ezt így is lehet :) Komolyan, annyira nincs tünetem, hogy kb csak onnan tudom, hogy terhes vagyok, hogy az orvos azt mondta... XD
2018. dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez rettenetesen nehéz időszak. ENgem az segít át rajta, hogy rengeteg a munkám, nem érek a végére, ilyen szempontból még túl gyorsan is telnek a napok, hetek. Ha itthon lennék, vagy nem lennék kellően lefoglalva, belebolondulnék, mert tüneteim nekem sincsenek.
2018. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most ugy gondolom, hogy ha mar mutatott volna eletjelenseget, en nyugodt lettem volna, de a babank sajnos elment.

Bar ki tudja, eloszor azert idegeskedunk, mert varjuk a szivdobogast, utana, hogy fejlodjon ugy, ahogy kell, utana azert, hogy mocorogjon, stb

Gondolj arra, hogy minden rendben lesz. Boldog babavarast!

2018. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 9 éves fiam és egy 2 éves lányom. Márciusban volt egy missed ab-om. Most 17 hetes vagyok. Még mindig aggódom, mert nem érzem a mozgását. Pedig múlt héten láttam UH-on, teljesen rendben fejlődik, de amíg nem fogom rendesen érezni, addig tuti stresszelni fogok (mellesleg egyikkel sem volt soha semmi tünetem).
2018. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van egy 4,5 éves fiam toxémiával koraszülött lett, vele végig problémás terhességem volt. Kivizsgálás után vágtunk a tesó projektbe..2év után lett pozi a tesztem.Nem lett szívhang. Missed abb lett a vége 8hetesen. (Sógornőm negyedik gyereke pont egy idős az én meg nem születettemmel) Majd újabb másfél év után jött a mostani pici. Tudom örülnöm kellene annak hogy már előbb tartunk mint legutóbb de IR, PCOM van így nagyon félek...ráadásul állandóan ennék,félek rontok a diétán. Eltiltott a konditeremtől az orvost, inkább sok pihenést fekvést javasolt ez sem a legjobb az IRnek...szóval rettegek. :(
2018. dec. 13. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:
#3as vagyok, bocsi az offert, de neked mondta orvos, hogy a pco miatt lett missed ab? Azert kerdezem, mert nekem is van (bar inzulinrezisztenciarol nem tudok), de nekem nem mondtak, hogy talan emiatt...
2018. dec. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lényegében igen. A PCOs petefészek alapból indokolja a progeszteront mert a sárgatest hormon rossz működésén következménye, z hogy az miért működik úgy azt az okot kell megtalálni, kivizsgáltatni. Akinek ez van annak nagyban nő a korai vetélés esélye. Nekem ugye az IR "okozza".
2018. dec. 14. 08:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is pcos vagyok és sajnos túl egy vetélésen...de most ismét terhes vagyok és nagyon boldog! Nekem sem volt szinte semmi tünetem,1xhánytam +állandó éjjeli pisilés aztán ennyi! Nem mertem beleélni magam, 10hetesen hallottam a szivverését és láttam hogyan mocorog, na akkor nyugi volt pár napra.aztán ismét kételyek hogy minden oké lehet-e és újabb ultrahang, megint láttam szépen fejlődik,megint nyugi volt.sajnos még nem érzem mozgolódni,hiába tudom hogy még korai, akkor is kétségbeejtő. de 2napja láttam az én 17 hetes kukacosomat úgyhogy most megint jól érzem magam. próbálok bizni benne,néha nagyon nehéz az első elvesztése miatt, de ő megérdemli,hogy örömmel és ne idegeskedéssel várjam, nem árnyékolhatja be ezt a szép időszakot semmi,hisz most róla van szó! nagyon sokszor mondogatom magamban, talán igy egy kicsit könnyebb túl élni a következő "találkozásig" az ultrahangon. :)
2018. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!