Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lesz fiú és mikor lány?

Mikor lesz fiú és mikor lány?

Figyelt kérdés
Mennyi igazság lehet abban, hogy ha a peteérés napján friss spermával találkozik a petesejt, akkor fiú lesz a baba. Ha viszont "várakoznak", akkor lány?
2010. jún. 28. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nagyon jó a kérdésed,kistesó ügyben mi is kifogjuk próbálni.Ciklus.hu szerint is így van.
2010. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem jött be :)
2010. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Állítólag megfigyelték, hogy azok a hímivarsejtek, amelyek Y kromoszómát tartalmaznak, gyorsabban, és céltudatosabban mozognak, mint azok, amelyek x -et. Vagyis ha a megérett pete az elején találkozik a spermiummal, akkor fiú, ha beszaladnak a kiskatonák, de még nincs pete, akkor a később odaérők a nyerők, és lány:)

Persze itt is vannak kivételek, semmi nem biztos:)

2010. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálam bejött,2-ből 2 fiú,peteérés napján voltunk együtt.

Másodszorra lányt szerettünk volna,de nagyon korai peteérésem volt,úgyhogy megint teli találat lett.

Na,majd lesz kislány is.

32 hetes kismama

2010. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a 3.gyerköcnél nem biztunk semmit a véletlenre, kisfiúra készültünk ,mert már van két leányzónk és bejött. Csak pontosan tudni kell a peteérés napját, már amennyire lehet. Mi vettünk ovulációs tesztet is, de ha tudatosan készülsz rá akkor észreveszed a tested saját jelzéseit is ezzel kapcsolatban.
2010. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hétfőn volt peteérésem, azt megelőző pénteken "készült" a bébi és fiú.
2010. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most jöttem 4d-ről, lányra álltunk rá a ciklus.hu-s táblázat szerint, de kukija van a babámnak. De nem baj, így is imádjuk:)
2010. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én sejtettem hogy fiú lesz. amikor terhes lettem akkor aznap volt tojásfehérjés folyásom. ebből gondoltam hogy nagy valószínűséggel fiú lesz. az is lett. egyébként Czeizel professzor tanulmányozta ezt. anyáink körében is nagy siker volt. ezért lehet a sok fiú-lány tesó.
2010. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

vagy bejön vagy nem...

tudományos alapja egyenlő a nullával...

nem is értem okos ember hogy kérdezhet ekkora baromságot, már bocsánat....

2010. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kedves utolsó !

akkor ezek szerint Czeizel genetikus professzor is tudatlan és buta .....

vedd a fáradtságot és nézz utána a munkásságának

2010. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!