Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy összeházasodunk...

Lehet hogy összeházasodunk mielőtt megszületik a babánk. Milyen papírok kellenek hozzá? Esetleg az apaságiról valami infó? (ott is milyen papírok stb. )

Figyelt kérdés
Még nem tudjuk mi legyen most vagyok 32hetes. Előre is köszi:)
2010. jún. 28. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hónappal előbb kell bejelentkezni az anyakönyvi hivatalba, szamélyi és születési anyakönyvi kivonat kell hozzá(utóbbi csak akkor, ha nem abban a faluban, kerületben születtél)szóval lehet hogy éppen belefér vagy éppen nem, de szerintem ne aggódj-e miatt akkor inkább halasszátok későbbre, ha megvan a baba is összeházasodhattok.
2010. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mire idopontot kaptok, addigra megszuletik a baba. Mi varunk mig a kicsi eleg idos lesz hozza, hogy nyugodtan elvezhessuk a lagzit.
2010. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a-a.

Ha viszel dokitól igazolást a szülés várható időpontjáról és h hány hetes vagy akkor összeadnak hamarabb is, mint 1 hónap.

Én 33 hetes voltammikor összeházasodtunk . Egy kérvényt kellett beadni és 2200Ftot fizetni.

1 héten belül megvolt az esküvő.

2010. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval.Anyakönyvi kivonatok,személyik,és egy igazolás a dokidtól meg nálunk kellett egy olyan igazolás is hogy hajadon vagyok a párom meg nőtlen!!Kellett egy kérvényt írni amiben meg kellett indokolni hogy miért akarunk előbb összeházasodni!!Mi 3mapra rá már össze is házasodtunk két tanú jelenlétében!!Ha meg vagy a házassági anyakönyvi kivonat azt viszed a kórházba és egyből a férjed nevén lesz a picike!!
2010. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na és azt ne feledjétek el, hogy érvényes szemllyi igazolvány is kell hozzá, nem csak tőletek, hanem a tanúktól is! :)
2010. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!