Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 15. hét végén vagyok, és...

A 15. hét végén vagyok, és tegnap egésznap fájt a hasam, szúrt a köldökömnél, volt alhasi fájdalom. Menés közben és fekve is fájt. Éjjel is többször felkeltem rá. Mai napra jobb, de ez jelenthet gondot? Vagy bármi baj lehet? Menjek be ügyeletre?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
A biztonság kedvéért érdemes bemenni.
2019. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szedj magnéziumot. Ilyenkor már rohamosabb tempóban nő a méh, arról nem beszélve, hogy ebben a frontban most mindenki nyűglődik.

Én a 14. hétben vagyok és arra keltem ma reggel, hogy rohantam a fürdőszobába hányni, miközben már hetek óta nem hánytam.

2019. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elviselhető, akkor csak nyúlnak a szalagok, nő a méhed, ez normális. 😊 Ha görcsös vagy jobban fáj, mint amit még normálisnak érzel, akkor mutasd meg magad dokinak.
2019. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Az én orvosom szerint 3 esetben kell terhesenazonnali segítség:

ha vérzés lép fel

ha olyan erős görcsöd van, hogy kiegyenesedni nem tudsz,

ha 38 feletti lázad van amit nem tudtok sehogy se csillapítani

Minden más ráér a következő konzultációig.

2019. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zoequeen ***** válasza:
Ilyen a növeremnek volt ugy fajt neki a köldökenel hogy nem birt felallni .. aztan kiderült hogy olyan ideget nyomott a baba es azert volt ez azt hiszem par hettel volt csak idösebb mint most te
2019. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szuper,köszi a segítséget! Már azóta nem fájt szerencsére,nem volt vérzés ,max a köldökömnél van egy egy kis szúrás! :)

Megnyugtattatok!

2019. jan. 6. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!