Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már a nyákdugó lenne?

Ez már a nyákdugó lenne?

Figyelt kérdés

Átlátszó rózsaszínes folyásszerű, kocsonyásabb nem nagy mennyiségű valami jött ki belőlem, pisiléskor. Ma nem volt még keményedésem, görcsöm sem.

A 38. héten vagyok.


2010. jún. 29. 07:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam orvosnál, még nem voltam nyitva.
2010. jún. 29. 07:59
 2/6 anonim ***** válasza:

igen az. kezdesz nyilni ... nem azt jelenti hogy holnap megszületik lehet még két nap vagy két hét is. Nem törvényszerü hogy fájásaid legyenek még lehet...

Mostantól már ne szeretkezzetek mert a nyiló méhszáj utat enged a felszálló fertőzéseknek.

amit nem szabad ill. nem javasolt:

- tóban fürdőben fürdés - zuhany jobb -

- ne lépcsőzz... felesleges-

- pihenj

- pakold össze a kórházi csomagot -ha még nincs kész-

tegyétek meg az utolsó előkészületeket és érezzétek jól magatokat.!!!

2010. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ez simán lehet nyákdugó. Ha rám hallgatsz, megcsörgeted az orvosod, hogy értesítsd az állapotodról!
2010. jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is igy kezdődött,reggel egy kis darab,aztán délután egy jó nagy darab jött ki,akkor hivtam a dokimat,de nem kellett bemennem,csak ha fájások lesznek.Másnap este megszületett a kislányom.Hamarosan itt az idő,szoritok Nektek!
2010. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is így indult, reggel pisiléskor... aztán egész nap sétáltam a férjemmel, reggeltől estig :) jól esett, nem tudtam volna mást csinálni. Este mentünk a kórházba és éjjel megszületett a kislányunk!

Célegyenesben vagy!

2010. jún. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok! Első baba lesz és elég ismeretlenek még ezek a dolgok.
2010. jún. 29. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!