Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ebből baba? Van esélyem...

Lehet ebből baba? Van esélyem így élő terhességre? Méhen kívüli kizárt. Még soha sem volt vetélésem. MOst sem vérzek, nem görcsölök. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Van már egy 2 éves kisfiam. A ciklusom 40. napján volt egy halvány pozítív tesztem. A teszt után 3 héttel voltam orvosnál, 8 hetes helyett 4-5 hetesnek látszom, van egy 11x8mm petezsák, szikhólyag sejthető. Vérből vizsgált hcg szintem 4060. 6 nap múlva a hcg 5500 re emelkedett, petezsák hasonló.Ciklusaim 35-40 között szoktak lenni.

Lelkileg nagyon megvisel ez az egész.


2010. jún. 29. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a ciklusod végén lettél terhes, azért látszik csak 4-5 hetesnek. A _HCG is emelkedik. Gondolom az orvos visszahívott UH-ra is. Nem lesz gond, nyugi!
2010. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek az első válaszolóval!

Ne izgulj,minden rendben lesz!

2010. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De a hcg-nek elvileg 2 naponta duplázódnia kellett volna a papír szerint. De nem tudom, hogy ez még belefér-e.

Úgy érzem belebolondulok ebbe.


Köszönöm, hogy válaszoltatok!

2010. jún. 29. 09:58
 4/5 A kérdező kommentje:
doki 2 hét múlva hívott vissza, mert közben szabin lesz egy hétig.
2010. jún. 29. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet, hogy a ciklus végén jött össze a baba, és tényleg csak 4-5 hetes, nyugodj meg, minden rendben lesz. Az értékeid szerintem egy ennyi idős terhességnek megfelelnek.
2010. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!