Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen volt terhesség elején...

Milyen volt terhesség elején a szex? (komolyak irjanak)

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem olyan mint elotte, szerencsere semmi gondom nincs. Neked van valami problemad? Hany hetes vagy?


10h km

2010. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerencsés voltam, mert nem volt hányingerem, egyáltalán nem voltam rosszul a koraterhességben. Én sokkal jobban kívántam az elején. Tomboltak a hormonok. :-)

Ma már viszont egyáltalán nem kívánom.

37 hetes kismama.

2010. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ugyanolyan mint nem terhesen ... csak vizsgálatok elötti nap már nem vagyunk együtt.


8 hetes kismama

2010. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én az első harmadban nagyon nem kívántam:( Rosszul voltam nagyon, sokat hánytam, de aztán a 2. és 3. harmadban már minden rendben volt:)
2010. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon az elején 5-6 hetesen nagyon óvatosak voltunk, csak nagyon finoman mertük, és én nem tudtam annyira beleélni magam, talán aggódás miatt, de a 10-11. hétre visszatértünk szerencsére a normál kerékvágásba. Nem vagyunk annyira hevesek, mint néha előtte, de nagyjából már ugyanolyan azóta a szex. És jobban is kívánom azóta, az elején nem gondoltam a szexre gyakran, meg kellett szoknom a gondolatot, hogy jön a baba, vagy ilyesmi. A férjemnél nem volt semmi változás, ő ugyanúgy imád terhesen is. És nagyon fontosnak tartom, hogy ne laposodjon el a szexuális életünk csak azért mert jön a baba, hiszen nem vagyok veszélyeztetett terhes. Az elején lehet szerintem vágy csökkenés, aggódás, de elmúlik hamar.
2010. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az első babánknál,határozottan aktívabb voltam :) most pedig az első trimeszterben egyáltalán nem volt semmi libidóm(pedig nem voltam rosszul)de már visszatért a kedvem! :) 20h.kismami
2010. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elég fura olyan kellemetlen olyan érzés mint mikor szűz vagy pedig kivánom
2010. jún. 29. 10:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem kedvem lett volna, de féltem, hogy baja lesz. Első terhességemnél a + teszt uátn együtt voltunk, és reggelre megjött. Ez a második terhességemre rányomta a bélyegét. Pedig akkor nem volt semmi gond.
2010. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó!19-én kellett volna megjönnie!20-én szexeltünk egy kicsit erősebben megnyomhatott mert szex után nekem is megjött!És neked milyen volt amikor megjött?Lett valami baja a babának?Nekem elég volt t.betétet használnom!

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

2010. jún. 29. 10:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Olyan semmilyen volt.Pedig problémamentes a terhességem a mai napig, soha nem volt vetélésem, nem barnáztam, nem véreztem, és nem is hánytam az elején.Mégsem kívántam valahogy.A tudat, hogy az első 3 hónapban még bármi megtörténhet, és rettegtem attól, hogy elmegy a baba, teljesen rányomta a bélyegét.Így is együtt voltunk, csak nem olyan sűrűn, és gyengédebben.Viszont tudat alatt annyira féltettem a babát, hogy az orgazmus ritkaság volt.Saját magamat blokkoltam le.Pedig azelőtt le se jöttem a csúcsról.Most 27 hetes vagyok, jobb egy picit, de a terhesen átélt orgazmus kb. egy tizede a nem terhes állapotnak, jóval tompább, nem olyan szétáradó.Ez nem is lesz már az igazi, csak miután megszületett.Meg az is kizökkent, amikor rúg a kicsi közben.
2010. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!