Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MISSED AB utáni következő...

MISSED AB utáni következő terhességnél ti is izgultatok, amikor először mentetek szívhangot nézni?

Figyelt kérdés

És minden rendben volt??

Én jövőhéten megyek, és nagyon félek! Már volt egy ilyen probléma, hogy nem indult be a kis szíve... :(


2010. jún. 29. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy izgultam, bár nekem csak egy sima vetélésem volt, de az után is féltem. De ez természetes, ha most minden ok. lesz, akkor a köv. vizsgálatnál valmai más hülyeség miatt fogsz izgulni. Csak pozitívan! Hidd el, sokat segít!
2010. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 13 hetesen vették észre, hogy nincs szívhang. A mérete alapján 3 hete nem élt már. Semmi tünetem nem volt.

Rá 2 hónapra sikerült újra teherbe esnem. Végig aggódtam. Hetente mentem a védőnőhöz szívhang hallgatásra. 4 hetente a Dokimhoz. Minden rendben volt. Már 6 hónapos a fiam.

Szerintem természetes ilyenkor az aggódás.

Biztos minden rendben lesz.

2010. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Természetes, de nagyon rossz. Én azt hittem el fog múlni, de minden uh előtt izgultam egész terhesség alatt. A 12. hétig óránként jártam wc-re, csak hogy megnézzem, nem vérezgetek e megint. A 2. terhességem így nem volt olyan felhőtlen, mint az első, amikor semmin nem aggódtam (de azért persze nagyon jó volt)

Most 6 hós a kicsi

2010. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem izgulok hanem rettegek! Májusban volt 1 éve és most sikerült a baba.

4 hét pár naposan rohantam a dokihoz,hisz abban maradtunk ha pozi a teszt go hozzá.

Akkor még csak 2 mm petezsákot látott.

1 hét múlva újra uh,akkor 13 mm petezsákot láttunk.

3 hét múlva kell csak mennem,így gondolhatod,hogy ezzel kelek és ezzel fekszem...! :(

Nekem 9 hetesen volt missedem,de előtte 2 héttel még volt szívhang,de mint kiderült majdnem 2 hétig már nem élt bennem! :(

Az uh-k előtt és közben is remegek! :(

Doki szerint minden okés lesz és pozitívan kell hozzáállni!

Próbálkozom!

Kiderült időközben,hogy magas a prolaktinom,ezzel már 1 éve kezelnek,valszeg ez lehetett a vetélésem oka akkor!

Így most szedem a bromo-t a 12. hétig,és ami a legfontosabb,hogy bízni,bízni,bízni!!!!!

:))))))))))

Írja majd,hogy mi volt!!

2010. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Természetes, hogy izgul előtte az ember.Ráadásul nekem az első ultrahangos vizsgálatnál (első terhességem) mondták, hogy elhalt a magzat. Rá 4 hónapra lettem újra terhes és hogy őszinte legyek minden vizsgálat előtt izgultam, féltem és ez így volt egész terhességem alatt.(ez úgy érzem normális dolog, azt a rossz érzést nem lehet elfelejteni) De minden rendben volt gyönyörű fiam született.Hidd el Neked is minden rendben lesz!! Sok sikert!
2010. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességem 6 hetében halt el a baba!Utána 4 hónapra újra terhes lettem 6 héten volt már szívhang de rettegtem a vizsgálatkor 8 hétre visszahívott a doki hogy sűrűbben megvizsgál, de akkor újra elhalt a baba!!!kétségbe voltam esve!!!Minden 1-es nap ezen aggódtam!!Most tervezzük a harmadik próbálkozást de most megfogadtam hogy nem görcsölök ezen mert sokszor halottam hogy bevonzzuk magunknak!!!Úgyhogy csak pozitívan!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!