Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy butaság amit...

Lehet hogy butaság amit kérdezek, de milyen érzés a keményedés?

Figyelt kérdés
23 hetes kismama vagyok és szerencsére teljesen panaszmentes.Sokan írják viszont hogy már ennyi idősen is keményedik a hasuk.Én nem tapasztaltam még ilyesmit,de szeretném tudni hogy milyen érzés hogy felismerjem ha esetleg nálam is jelentkezne.Előre is köszönöm.
2010. jún. 29. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a hasad olyan kemény lesz mint a medicinlabda és érzésre egy nem túl kellemetlen szoritó érzés ami lassan elmúlik.

Örülj neki hogy még nincs ilyen élményed. Fájdalommal nem jár ha jelentkezik próbálj meg pár percig pihenni lazitani.

2010. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is épp most akartam feltenni ezt a kérdést :)

Van olyan, hogy úgy érzem, mintha fel lennék puffadva. Kicsit hájas a hasam, úgyhogy a babás pocim nagyobbnak látszik. A gyomromnál úgy érzem, hogy képes lenne kipukkanni. Ez is keményedés? Vagy csak túl sokat ettem...?

2010. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy 16 hetes vagyok.
2010. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a 32-33. héten kezdett keményedni a hasam. Észre fogod venni, hogy milyen. Úgy tudom, a fáradtságtól van, jót tesz a pihenés és ha nagyon kemény, 1 magneB6.
2010. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!