Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő míg kapok táppénzt?...

Mennyi idő míg kapok táppénzt? Május 03. óta vagyok táppénzen (lassan 2 hónap) és még semmit nem kaptam. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

én aug. közepétől voltam, és nov. elején kaptam először pénzt. siralmas :((

Viszont szülés után az egyszeri, a TGYÁS a csp, az pikk-pakk jött azután, ahogy beadtuk a papírokat

2010. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a tp-t a munkáltatód intézi, akkor a te papírjaid leadását követő 8 napon belül köteles a tb felé továbbítani a Foglalkoztatói igazolást. A tb az igazolás beérk. követő 30 napon belül köteles utalni. (Ezt általában ők be is tartják!!) Szerintem vagy a munkáltatód ült a papírokon vagy valami nem jól lett elküldve és hiánypótlásra visszadobják!
2010. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én február óta vagyok táppénzen de az elejétől normálisan megkapom minden hónap elején a pénzt.
2010. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

20 napja érkezett be hozzájuk,utánakérdeztem.

Akkor a köv. 10 napon belül várható?

Nem küldtek semmit hiánypótlásra?

2010. jún. 29. 13:13
 5/6 A kérdező kommentje:
nem küldtek semmit hiánypótlásra
2010. jún. 29. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is két nap volt az átfutása. Siralmas..akinek ez a megélhetéshez kell nem tudom hogyan csinálja. Nekünk szerencsére enélkül is volt pénz kajára meg csekkekre. Amikor végre megkaptam azután viszont mindig időben megérkezett!
2010. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!