Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek! Ugye nincs baj? Nagyon...

Félek! Ugye nincs baj? Nagyon szurkál a hasam jobb oldala, és mióta lefeküdtem, enyhe mensi szerű görcsök is vannak.

Figyelt kérdés
délelőtt elkellett mennem intézni pár dolgot,és félúttól kezdődött ez a szurkálás,de olyannyira,hogy már elnézést,de mint aki be..rt,úgy mentem,(már amennyire tudtam)jobban mondva totyogtam,és minden padon lekellett ülnöm vagy 10percre,mert egyszerűen nembírtam menni úgy szúrt ahogy emeltem a lábam.Mikor elindultam se volt jobb,de hazakellett valahogy érnem,egyedül voltam sajnos,semmit nem is tudtam intézni,nagyon megijedtem,azthittem soha nemfogok hazaérni...Hazaértem,egyből lefeküdtem,aztán kezdődött ez az enyhe görcsölés.Na onnantól mégjobban megijedtem,már a sírás is rámjött.Most tudtam idejönni a géphez hogy feltegyem ezt a kérdést,egy kicsivel jobb,hátha volt valakinek hasonló.Normális ez ilyen idős terhesen vagy nem?34hetes leszek csütörtökön.Ez lehet már jósló is?Vagy nem normális dolog?A jóslónál van rendszeres fájás?Vagy ott még nincs?Sajnos a dokim szabin van.Kell ezzel ügyeletre menni?Nagyon megvagyok ijedve,első baba,és fogalmam nincs mi normális már ilyenkor és mi nem,ráadásul egyedül vagyok,párom éjjelig dolgozik...Remélem tudtok segíteni!(Napi 3x2magne b6-ot szedek,2100a méhszájértékem.)
2010. jún. 29. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem ne aggódj, most nyúlnak a szalagok, ami nagyon fájdalmas, menzi szerű érzés. Mostantól jobb, ha hozzá szoksz napi szinten. Emiatt szerintem ne menj dokihoz, pihenj sokat, és ne idegeskedj!
2010. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,remélem nincs semmi gond tényleg,csak "készül" a testem a szülésre.
2010. jún. 29. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen méhszáj értékem van, csak 27 hetesen, én is 3x2 magne b6-ot szedek.Ismerem az érzést is, elég kellemetlen, hosszabb séta után nálam is előjön.

Pihenj sokat, és elfog múlni,én nem megyek ezzel ügyeletre.

neked mióta ennyi az értéked?Nem kell feküdnöd?Nekem kellene csak,nálam van 2 kicsi, és a párom külföldön dolgozik.Minden rám vár.

De tényleg ne aggódj, pihenj.

2010. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
29.héttől ilyen az értékem.Legalábbis akkor voltam vizsgálaton,akkor derült ki,de ettől lehet még hamarabbtól is...de az sose derül ki.De,feküdnöm kéne,vagyis sok pihenés,de sajnos nemtudok,pedig nekünk még nincs baba,ő lesz az első,de nagyon sok mindent kell intézni,amit csak én tudok sajnos..meg a párom rengeteget dolgozik,sokat vagyok egyedül..:S De hát ma se sikerült inézni a dolgaimat..nemtudom mi lesz így..Nem megyek ügyeletre,legalábbis addig még nem erősödik vagy valami,de remélem nemfog.Félek nehogy tovább nyíljak ezektől a görcsöktől,meg nehogy előbb jöjjön a bébi..
2010. jún. 29. 13:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, szerintem nincs baj, nekem is voltak ilyenek. Viszont a magne b6 helyett én inkább a Magnerotot ajánlanám, a vége felé azt szedtem, és sokat segített a keményedéseknél, a dokim a magne b6-ra azt mondta, hogy nem olyan jó. Ja, és pihenj sokat, amennyit csak tudsz! Jó babavárást, könnyű szülést!
2010. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.Magnesi citricit szedtem a magne b6-helyett kb 1-2hónapja,de keményedtem meg görcsöltem,ezért a doki letolt hogy miért azt szedem(mert magamtól váltottam arra),és ezért megint magne b6-ot kell szednem,szóval ő ezt "ajánlja"....Aludtam 1órát,addig jó is volt,de azóta megint enyhén görcsölget a hasam,inkább nem is görcsöl,hanem mint mikor megakar jönni olyan érzés...a szurkálás elmult szerencsére,legalábbis remélem,de lehet ha járkálnék ugyanúgy lenne....ez mindjárt megjön érzés folyamatosan majdnem nemtudom normális-e.Vagy most már ezentúl mindig lesz?Szokjak hozzá?
2010. jún. 29. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!