Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+4 vagyok. Napi szinten...

37+4 vagyok. Napi szinten jóslóim vannak, néha már egész rendszeresek, viszont múlt héten voltam dokinál, és a méhszájam még teljesen zárt, csak a méhnyak rövidült picit. Van rá esély, hogy mégis kicsit előbb szülessen a baba, vagy ne reménykedjek?

Figyelt kérdés
A doki szerint már nyugodtan megszülethetne, nem lenne semmi baj, és nagyon nehezen bírom az egész nap jelentkező fájdalmakat, a meleget, az 5 percenkénti pisilést stb, emiatt kérdezem. Volt valaki hasonló helyzetben, és mégis előbb szült?
2010. jún. 29. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

én mindkettőt 37+0ra szültem. a kisfiammal simán beindult, elfolyt a víz. a kislányommal viszont (6hós most) 4 nappal előtte folyamatos jóslóim voltak éjszakánként. 10percesig jutottunk, aztán nappal semmi. a 5.nap mentem ctg-re és ott mondták hogy irány a szülőszoba, már ne is menjek haza. (tachycard volt a baba, 200al vert a szive), fájás semmi, tágulás semmi, szűk 2ujjnyi. 3óra múlva császároztak, mert a nyakán volt 2x a köldökzsinór, sőt még egyszer a derekán is. Nálunk ennyi a történet.

Remélem sokkal kevesebb izgalommal és simán megszületik hamarosan a te kicsikéd is!

2010. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam. 10 percesek órákig, majd semmi. Sajnos nem szültem előbb, kiírt dátum után 1 nappal csak :(


Kitartás!

2010. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem esténként szokott rendszeres lenni, pár napja állandóan 6 perceseim vannak este, de nappal abszolút rendszertelen, néha órákig semmi. Ezért is lepődtem meg, hogy ilyen rendszeres jóslókkal még zárt volt a méhszáj múlt hét végén. De akkor ezek szerint ez nem jelent semmit, bármikor beindulhat?
2010. jún. 29. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Ige, nekem is így volt. Amikor már úgy tűnt, hogy végre beáll rendszeresre, akkor órákig semmi. Nekem is 37 hetesen kezdődött és tök zárt voltam, még szülés előtti nap is.


Én csak egy példa vagyok, remélem azért neked hamarabb beindul, bármi lehet szerintem!

2010. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi! akkor marad a reménykedés, ennél többet nem tehetek...
2010. jún. 29. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!