Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan tablettától lehet...

Utrogestan tablettától lehet fura folyásom? Krémes, fehéres-sárgás. Reggelente fura nagyon apró darabkák vannak benne. Nektek volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a hüvely tabl-tól lehet ilyen.
2010. jún. 29. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En is szedtem elso terhessegemnel es nekem is mintha valamilyen hartya darabkak lettek volna benne,aztan megijedtem es szaladtam a dokihoz de azt mondta nem gond.Ahogy abbahagytam elmult az is,de azert legkozelebb szolj a dokidnak o megmondja mi lehet,amugy ha nincs fajdalmad,verzesed vagy nem szagos akkor nem hiszem h gond lenne.
2010. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, attól van. Kifolyik a tabletta, ami nem szívódott fel. Ne aggódj, ha abbahagyod, megszűnik.
2010. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A kérdésből nem egyértelmű, de én nem hüvelyi tablettát kaptam, hanem szájon át valót! A hüvelyinek olvastam mellékhatásként ezt a folyásos dolgot! De a rendes tabl-nál is lehet ilyen?
2010. jún. 29. 15:34
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen fura darabos folyásom, igaz, csak 2x. én is szájon át szedem az utrót, engem nagyon kiüt, téged nem? te mennyit szedsz és miért? nekem missed-em volt tavaly. hány hetes vagy?
2010. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3x1 kell szednem! Ugy különösebben nincs mellékhatása, talán csak ez a folyás dolog!

Pont egy éve volt nekem is missed-em, 7hetesen. Most a 8.hétben vagyok! És múlt héten már láttam a kicsi szívét dobogni! :) Remélem azóta sincs baj!


Mit értesz azon hogy kiüt? Te hány hetes vagy?

És bocs, hogy így kérdezem, de neked semmilyen folyásod nincs?

2010. jún. 30. 07:33
 6/11 anonim ***** válasza:
En is szedem, napi 2x1-et. Nekem nincs tole folyasom, viszont hanyingerem az van. A masik valaszolo a kiutesen szerintem azt ertette hogy almos, nyomott lesz tole, en is igy vagyok. Szerencsere mar csak 2 hetig kell szednem..
2010. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Álmos, nyomott én is vagyok, de azt a terhességnek tudom be! :)
2010. jún. 30. 11:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem nincs, többnyire száraz vagyok. Úgy értette, hogy kiüt, hogy sokszor úgy érzem, azonnal összeesek és elalszom, nagyon nyomott leszek tőle. Én ma vagyok 6 hetes, d az orvosom azt mondta, hogy ne szedjem, csak a 7.hétig. De nagyon félek, mert én úgy tudom, a 12.hétig kell. Nem értem...
2010. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Pont tegnap voltam a dokinál! 8.hétben vagyok és nekem azt mondta a doki, hogy kell szednem még, majd látja, hogy mikor hagyjuk abba, de azt is csak fokozatosan!

Nem értem neked miert kell csak eddig szedned...

Biztos azért mert nálad minden jól müködik, rendesen termel olyan hormont a szervezeted ami védi a babát! :)

Boldog babavárást!

2010. júl. 1. 08:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező és első válaszoló!

Én is utrogestant szedek, s sűrű fehér folyásom van, s benne apró hártyaszerű picike darabkák, s egy kicsit égő érzést is érzek. Ez mind kizárólag a tablettától van? Mert én már azt gondoltam, hogy gomba, s abbahagyom a tablettát, hogy gynoxint használjak helyette.

Nagyon fontos lenne a válaszotok!! Köszi!

2012. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!