Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti ultrahang az...

A 12. heti ultrahang az hüvelyi lesz vagy hasi?

Figyelt kérdés

9 hetes vagyok:)

Már voltam ultrahangon az hüvelyi volt de a 12-heti az milyen lesz?

Veszélyeztetett vagyok,Duphastont szedek hormonproblémára.

köszönöm szépen!


2010. jún. 29. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
hasi
2010. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. heti ultrahang még hüvelyi volt. Logikusabb is, hogy az legyen, hiszen a baba még olyan picike, hogy hasi ultrahanggal nem biztos, hogy olyan jól lehetne látni.
2010. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12. heti genetikai nekem már hasi volt és már a kukiját is megmutatta. Bár a doki csak 80 %-ra "ígérte", hogy kisfiú lesz.
2010. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem az 6. heti is hasi volt .. lehet hogy itt nem szokás.

Egy hüvlyi volt az egész terhesség alatt és debrecenben belső vizsgálat sincs - akkor szerencsém van?.-


Nekem mondták hogy hasi lesz és nem kell feszes hólyag elötte mehetek pisilni, nem kellett levetközni csak felhajtani a ruhát.

2010. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az én dokim a 16.hétig csak hüvelyi Uh-t csinál,lehet hogy más dokinál máshogy megy,de szerintem hüvelyi lesz.

22+6hkm

2010. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Lenne még egy kérdésem.Nézték a véremböl hogy át estem e a toxoplazmozison,és még nem estem át.Szalámit lehet enni???Ha igen akkor mindegy melyiket?Most kicsit megijedtem ettöl a betegségtöl!

2010. jún. 29. 14:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát, Carmen, te tényleg szerencsés vagy, nekem problémák voltak a terhességem elején, így a 12. hetivel együtt nyolc hüvelyi ultrahangot sikerült begyűjtenem. :( Ezek szerint csak felénk szokás a 12. hétig hüvelyi uh-t csinálni.:(
2010. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szegény uccsó!

akkor szerencsés vagyok. pedig őszintén irtam hogy csak ennyi volt.


toxoplazmózis ellen:

az főleg macska kakitól és macskaalom miatt alakulhat ki ha negativ az jó!

szalámit ehetsz semmi köze ... vagy a téliszalámira gondoltál? asse nyers hús.

2010. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem is 1xer csináltak hüvelyit az elején, aztán már csak hasi volt, a 12. hetes genetikai is.

Toxoplazmánál: hát szerintem meg az szerencsésebb ha pozitív eredménye lett volna, mert az azt jelentené, hogy már védett ellene. A macska ürüléktől tartozkódj és jól moss meg minden nyers húst és gyümölcsöt.


Szép Babavárást!

2010. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem két évvel ezelőtt is és most is az elejétől hasi volt. Nyolc hetesen voltam mindkétszer először és fel sem merült a hüvelyi UH lehetősége szerencsére.
2010. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!