Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20+4 hetesen +8 kg az nagyon sok?

20+4 hetesen +8 kg az nagyon sok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a végére volt +7 kg - gyerekkel mindennel együtt-

de nem ez a lényeg. a jelentős súlytöbblet még csak ezután jön és igy könnyen összejöhet + 20 kg a végére./ vagy több-/


ha vékony testalkatú vagy nem gáz de leadni komoly munka lesz ezt tartsd szem elött persze azért ne éhezz a védőnő biztosan szivesen ad tanácsot és kérj is tőle ha a száját kezdi huzogatni.. - mert fogja sajnos-

2010. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az első bébivel +22 kg lett a vége 1 hét korház után hazamenetelkor már csak +5 kg volt
2010. jún. 29. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem keves. Kerdes, hogy neked sok-e?

Ha a korabbi tapasztalatod alapjan nem sok, akkor nem sok.

Te latod, hogy ez viz-e, vagy em, te tudod, hogy mit es mennyit eszel, maskepp etkezel-e vagy sem, esetleg ugyanugy, de lelassult az anyagcsered.


Nekem sok lenne.

Az elso terhessegem alatt 25 kilot hiztam, ebbol 10-12 kilot felidoig. Nem vizesedtem, szulessel 11 kg ment le, nagy babat szultem. Azert lett ilyen sok, mert tobbet ettem a kelletenel es allandoan szekrekedesem volt, ami akkor nem erdekelt, de a terhesseg vegen az izuleteim ki voltak keszulve ennyi plusz kilotol es szules utan is sirva vettem tudomaul, hogy rosszul festek.

Eredetileg vekony vagyok.

Igaz, minden lement 3 honap alatt, de igen kemeny edzes kellett ahhoz, hogy ismet rugalmas, izmos leszek.


A masodik terhessegem alatt nem hagytam el magam, felidosen jartam 2,5 kg-nal, 31 hetesen az altalad emlitett 8 kilonal a vegere igy is 14 lett. Teny, hogy ez a magassagomhoz kepest tok jo volt. Sokkal jobban ereztem igy magam minden szempontbol.

2010. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!