Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irja le nekem valaki légyszi...

Irja le nekem valaki légyszi hogyn PONTOSAN milyen a joslofájás?

Figyelt kérdés

keményedések vannak, azt már tudom hogy milyen.de a joslofájás milyen érzés? hol kezdödik stb..

36+6 napos vagyok


2010. jún. 29. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom PONTOSA leírni, mert pl. nekem a jóslók mindig mensiszerű görcsök voltak, az igazi vajúdásnál megegyáltalán nem mensiszerű volt, hanem "csak" a derekem akart leszakadni, de az elég kellemetlen volt. Ki lehetett persze bírni, de totál nem olyan volt mmint a jósló.

A jósló olyan mint a mensis. Bár nekem a mensis brutálabb.


A jósló és az igazi között az a nagy különbség, hogy a jósló meleg zuhany-fürdő hatására elcsitul, az igazi nem.

2010. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
nekem lent kezdődött és haladt felfelé a méhem tetejéig. és ami durva rendszeres volt szülés elött 3- héttel kezdődött kb. 6naponta voltak és 5 percesek a frász kerülgetett de én is bevetettem - hajnali háromkor az átvirrasztott éjjel után a zuhanyt és elmúlt-
2010. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, már párszor éreztem én is mensis görcsöket de egymás után nem, hogy pár perc külömbség vagy valami, a keméynedés nap 10 van kb, de amugy mensikor se nagyon szoktam görcsölni..
2010. jún. 29. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
napi 10 még nem vészes.
2010. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a keményedés nem volt kifejezetten fájdalmas, csak kellemetlen, esetleg egy-egy nyilalással, míg a jóslófájás már fájdalmas volt. Keményedésre nem ébredtem volna föl éjszaka, jóslónak már akkora ereje volt, hogy felébredtem rá.

Keményedésnél 1-2, max 5 mp volt, míg bekeményedett rendesen, azt tartotta és az elmúlását szinte észre sem vettem. Jóslónak nagyobb volt a "bevezetése", elindult az összehúzódás, de akár 20-30 mp is volt, míg elért a csúcsra, a figyelmemet nem tudta semmi elterelni róla és határozottan éreztem, ha elmúlóban volt, ami szintén fokozatosabb volt.

A keméynedések nem voltak rendszeresek, néha csoportosult 3-4 1 órán belülre, de össze-vissza voltak, míg a jóslók sokkal rendszeresebb időközönként jelentkeztek, pl 12 percenként 2 órán át, aztán órákig semmi, majd 10 percenként 3 órán át stb.


A vajúdás alatti fájások pedig olyanok voltak mint a jóslók, talán nem is sokkal fájdalmasabb annál, de a derékfájdalom a 100x-osa. A derekam annyira fájt, hogy a hasfájdalom teljesen eltörpült mellette.

2010. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22:14 nagyon pontosan leírta. Ennél jobban nehezen lehetne.
2010. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, akkor én még csdak keményedek. de ma 5 percenként egész nap.. alul fáj, mintha feszitene szét valami.. de a derekam nem.
2010. jún. 30. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!