Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozott már bajt a köldökzsinó...

Okozott már bajt a köldökzsinór idő előtt?

Figyelt kérdés
4D uh-n a köldökzsinór a baba arca előtt volt, olyan, mintha a kis fejét belenyomta volna a nagy halom zsinórba. Olyan rossz érzés fogott el, még csak a 29. héten járok, nem lehet ebből baj? Ha már most magára tekeri, akkor mit lehet tenni? Nem fulladhat meg ugye?
2010. jún. 29. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ne idegeskedj! Az orvos csak mondta volna ha baj van. Én 28+ 6 napra szültem meg a kislányomat, ő csinált egy valódi köldökzsinór csomót odabent. De állítólag egy 1.000000-ból 1!!! Tehát ne pánikolj, élvezd a hátralevő heteket!Lesz egy gyönyörű , egészséges kisbabád!
2010. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam most kezdik figyelni, mert túl hosszú a zsinór ahogy a doki mondta.

Én félek,hogy kora baba lesz,még 27 hetes vagyok.

Remélem első nálatok minden jól alakult, ennyire korán.

2010. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem ijesztegetni akarlak.de engem ezért kellett 36 hetesen császározni mert belekeveredett a köldökzsinórba és majdnem megfulladt.n.s.t.-én vették észre.mert nem volt jó a szivhangja.könnyü szülést és boldog babázást.
2010. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a második válaszolónak a kérdésére válaszolva. Igen minden rendben a kicsivel. 5 hétig voltunk kórházban, és sűrűn kell járni kontrolokra de hála Istennek egészségesek vagyunk és nagyon igyekszünk utol érni magunkat. Én egyébbként éreztem hogy nincs minden rendben mert az utolsó napokban nagyon furcsán éreztem magam, égett az arcom szinte csípett, szerintem magas volt a vérnyomásom. Sajnos csak a szülés után derült ki ez a köldökzsinor csomó, tényleg nagyon ritka. A doktor bácsi szerint szerencsés kislány lesz. Nevettünk nagyokat amikor a doktornéni lottó szelvénye rá volt rakva a kislány inkubátorának a tetejére. Lányok! Nem szabad izgulni! Minden rendben lesz!
2010. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!