Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezted már úgy, hogy terhes...

Érezted már úgy, hogy terhes a terhesség?

Figyelt kérdés

Én most vagyok ezen a ponton.

Próbáltam élvezni az áldott állapotot, de nem tudom.

/Nem tervezett baba/

Hányingeres időszak, fogyás, rossz eredmények.

Most lábgörcsök, visszér gyulladás(?), fogyás,kinyílt méhszáj.

Néha már terhesnek érzem az egészet.

Más is érezte így?


2010. jún. 29. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj,bizony éreztem.A vége nagyon nem volt már jó egyik terhességemnek sem.A lányaimnál-ikrek-már annyira nyomorultul voltam a 40. héten,h kisírtam egy burokrepesztést.:)

Pedig nekünk mindegyik baba tervezett volt.

2010. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szinte végig. Nem szerettem a terhességet. De a végeredményt imádom!
2010. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
De ha PCO akkor azt UH-n nem lehet látni?
2010. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Bocsi ezt nem ide szerettem volna
2010. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Sokszor van bűntudatom emiatt,de nekem is nagyon terhes az egész.Az elején minden annyira jó volt.28hetesen kezdődtek a problémák.Keményedések,nyíló méhszáj,vizesedés,fertőzések,baktériumos vizelet,magzatmozgás problémák,most meg az is kiderült,hogy a babám combcsontja nem megfelelő a korához képest.Már alig vártam,hogy teljen az idő,elvileg 32hetes vagyok,gyakorlatilag viszont 30-31hetesnek felelek meg.Most se mozog a babám,ez is idegesít,már rendesen bele vagyok betegedve ebbe a terhességbe.Remélem azért kihúzom legalább 37.hétig,és remélem minden rendben lesz a babámmal.Már most is rajtam van a sírás.Nekünk se tervezett baba,de nagyon örültem amikor megtudtam,hogy babám lesz,mert sokáig nem sikerült,amikor akartuk.De nekem ez már nagyon sok...idegileg néha a padlón vagyok.Pedig nagyon szeretem a babámat!!!!!!
2010. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekünk tervezett (szerintem ez számít a legtöbbet abban, hogy hogyan éled meg...) és mindkettőt örömmel cipelem :DDDD Imádok terhes lenni (most is még az vagyok)

Az utolsó 3-4 hét amikor már számomra TERHES állapot, mert akkor már "sehogy sem jó".

Mondjuk nálam lábikragörcsök és enyhe vizesedésen kívül semmi nem volt az égvilágon.

2010. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok, első 5hónap hányás, most meg se éjjel, se nappal nem tudok aludni, igy napközben erőtlen vagyok és kedvetlen. a babának jó...állandóan mozog..hiába, a terhesség megéri a nevét
2010. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hányás és vérzés a korai időben, majd a 24. hét után vércukorral kezdődött, utána azzal idegesítenek, hogy sok a magzatvíz, nem fejlődik a gyerek rendesen(3 hét a lemaradás), és tegnap óta itt a lábdagadás. Igen, mostanában úgy érzem, szüljek meg végre. 32. hétig egész jól bírtam, mostanra már néha úgy érzem, terhes a terhesség.

38. hkm.

2010. jún. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak az utolsó pár hétben éreztem, hogy ez már tényleg terhesség. Iszonyatosan zsibbadtak a kezeim, vizesedtem, fájtak az izületeim, az alvás sehogy sem volt pihentető: minden pozícióban fájt valamim. Lehajolni végzet volt ugyanúgy, mint kiszállni az autóból vagy a kádból. És ezt még tetézte az, hogy mindez nyárra esett; délelőttől estig veszély volt kimenni a kánikulába.
2010. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!