Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tetszik Nektek az a név, hogy...

Tetszik Nektek az a név, hogy Nanda?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 21:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam erről a névről, de nekem se tetszik.Benne van a naptárban egyáltalán?De itt nem is az számít, hogy mit gondolunk mi, hanem gondolj bele, hogy szerinted illene -e a babádhoz.Hogy ő szeretni fogja -e a nevét.Mert ha nem, az gáz.Nálunk is hónapok kellettek hozzá, míg meglett a név, de én még most is lapozgatom az utónévkönyvet.Azért gondold át, mert egy életre szól.Ne kapkodd el!
2010. jún. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondom nekem sem tetszik.
2010. jún. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg mertem volna esküdni,hogy spanyol név, de még szerencse,hogy utána néztem:) (valószínű a Fernanda becézőjeként hallottam a nevet)

Egyébként szép név, ha tegyük fel külföldön szülsz, vagy külföldi a férjed és a nevetek is, de magyar névvel még akkor sem ha külföldies hangzású(tegyük fel Scmidt), nem illik hozzá igazából azért mert nem úgy ejtjük ki mint ők, bár nemtudom indiában hogy mondanák, de azért mondjuk azt,hogy Nándának mondanák, te pedig egyszerűen Nanda...idétlen sajnálom:(

2010. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik. Ráadásul elsőre egy halfajta ugrott be róla, nem egy kislány... :(
2010. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem:-(
2010. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de légy tisztában azzal, hogy van egy hely Szeged mellett, aminek Nandafalva a neve, és hinduk lakják, elvonulva egy kolóniába... Ezzel a névvel beskatulyáznád szerintem.
2010. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! A páromnak nem sikerült lebeszélni erről a névről, de Nektek igen. Keresgélek tovább a nevek között.
2010. jún. 30. 14:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!