Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor szabad repülni az...

Most akkor szabad repülni az első trimeszterben vagy nem?

Figyelt kérdés
Vagy csak nem tanácsos? Mikor a legideálisabb a repülés? Ki mit tud erről?
2010. jún. 30. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább csak nem tanácsos,de kérdezd meg a dokid.

Az ideális időszak a repülésre a 2. trimeszter.

2010. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En 2x repultem az elejen, szabad (ha nem ilyen 10 oras utakrol beszelunk).

A repteren viszont az ellenorzo kapunk nem mehetsz at, szolni kell hogy kismama vagy es atvizsgalnak kezzel!

2010. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen mentem külföldre repülővel. A dokim azt mondta: Jó utat! :-)

Szerintem simán lehet repülni, én még az ellenőrző kapuról sem tudtam. Nem gondolom, hogy az ártalmas lenne. Most vagyok 29 hetes és egy órisábébi rugdos a pocakomban, aki már 6 hetesen megjárta Párizst. :-)

2010. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Aranyosak vagytok! Minden jót nektek! :D
2010. jún. 30. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hacsak nincsenek rosszulleteid, hanyinger, emelyges stb, mert akkor baromi kenyelmetlen lehet az ut. En 5 hetesen tettem meg egy kb 20 oras utat, amibol 13 (1+10+2) volt csak a repulo, a tobbi a kulonbozo reptereken torteno varakozas volt. Igaz akkor meg nem tudtam, hogy ketten vagyunk. Aztan 18 hetesen ugyanez az ut visszafele es azota mar 6 honapos a babam es makkegeszseges. Az ellenorzo kapukrol semmit nem tudtam es siman atmentem rajtuk es semmi baja nem lett a babamnak.

Szerintem a legidealisabb a 2. trimeszter, addigra mar altalaban elmulnak az 1. trimeszter rosszulletjei, de ugyanakkor nincs meg hatalmas pocid, mint a 3-ban.

2010. júl. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!