Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért hagytam akkor magam?...

Miért hagytam akkor magam? (többi lent)

Figyelt kérdés

2009 nyarán megismertem egy srácot(külföldön dolgozik) 2-3 havonta jár haza!Októberben 2 hetet töltöttek itthon!Minden napot együtt töltöttünk!Novemberben nagyon sötét barnás folyásom volt!Decemberben nagyon megfáztam elmaradt a menstruációm!(azt hittem a megfázás)Január közepén hányni kezdtem akkor sem jött meg elmentám hát orvoshoz!Elmondtam neki hogy októberben megvolt novemberben csak barna folyás másfél napig!(decemberig még párom hazaért nem voltam mással)Az orvos még is 10 hetest mondott!Egy kis városban élünk ahol összekötnek mindenkit mindenkivel!(rögtön meg lettem vádolva)Nem kellett neki a gyerek én pedig minden segitség nélkül nem tudtam volna felnevelni!Ezért január végén elmentem abortuszra!Abortusz után 1-2 héttel betagadtak a melleim és rendesen megindult a tejem!Visszamentem az orvoshoz és az volt a válasza hogy "hopp elszámoltuk magunkat mert mikor elvették volt már 15-16 hetes és biztos azért volt kisebb mert ikrek voltak csak takarták egymást!Azóta sem tudok másra gondolni állandóan ezzel álmodok!

Nem kellett volna magam hagynom és annyira bánt az egész amint rá gondolok elkap a sirás!


2010. jún. 30. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sajnos a tortenteken nem tudsz valtoztatni. Csak annyit irok a szamladra, hogy azert egy nonek, aki szexualis eletet el, ki kell, hogy tudja szamolni, hany hetes terhes is lehet. Nem mindegy, hogy 10 vagy 16! Ettol fuggetlenul azt mondom, hogy a parod nem akart apa lenni,eleg gyerekcipoben jart meg a kapcsolatotok, te pedig nem tudtal volna mindent biztositani a kis jovevenynek (vagy jovevenyeknek). A mai modern vilagban bizony sok no az abortuszra kenyszerul, mint te is. Szedd magad ossze, ne ragodj ezen, mert csak sajat magadat sanyargatod. Lepj tovabb, es ha nem akarsz teherbe esni, akkor tegyel meg minden toled tehetot ennek erdekeben.
2010. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezt csak Te tudod...
2010. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen én mondtam a dokinak hogy nem voltam mással meg nézzen meg mégegyszer akkor meg jól leugatott hogy már x éve dolgozik ő tudja hogy mi van
2010. jún. 30. 14:14
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez már megtörtént.....A te döntésed volt.Te tudtad,hogy nem voltál mással......Erre sajnos nem tudok mást írni.

Már változtatni nem lehet.

Lépj tovább.

2010. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért ez nagyon durva...15-16 hetes érző babákat kikaparni,és utána csak annyit mondani egy dokinak,hogy hopp,elszámoltuk magunkat...én tuti orrbavertem volna!HOgy miért hagytad magad rábeszélni azt nemtudom,de meg tudom érteni azt is hogy igy döntöttél.Sajnálom ami történt,de most már nem tudsz rajta változtatni,próbáld meg feldolgozni valahogy.
2010. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem én még fel is jelentettem volna a dokit!Hiszen ha akkor normálisan megállapítja a babák korát, teljesen másképp alakult volna minden és valószínűleg nem lett volna abortusz a vége!Ez orvos ölte meg őket!Te pedig hagytad....hiszen nem erőszakoskodtál eléggé, hogy lehetetlen hogy ennyi idős legyen a baba!!!
2010. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Még a műtét előtt is mondtam hogy vizsgáljanak meg mert tudom hogy nem annyi idős de mintha a falnak beszéltem volna
2010. jún. 30. 14:29
 8/16 anonim ***** válasza:

N haragudj.Nem akarlak bántani,de én sosem fogom megérteni azokat a nőket akik azért vetetik el a gyereküket mert az apa nem akarja.Amikor én megtudtam hogy babát várok a párom közölte velem hogy ő még fiatal és hogy megyünk abortuszra mert nem akar gyereket.Szakítottunk.Nem mentem abortuszra.Se munkám se pénzem nem volt,de képtelen lettem volna megtenni.Elkezdtem nagyerőkkel azon munkálkodni hogy meg tudjak teremteni egy olyan körülményt ahova a gyermek megérkezhet.Azóta már túl vagyok a terhesség felén és minden rendeződött körülöttem.Kicsit jobban át kellett volna gondolni a dolgokat mielőtt döntesz.Lett volna rá még időd.Legközelebb legyél elővigyázatosabb és ha már megtörtént a "baj" akkor is gondold át jobban hogyan döntesz.Tényleg nem akarlak bántani,biztos nagyon rosszul érzed így is magad,de legyél elővigyázatosabb és meggondoltabb.Ez egy nagyon komoly dolog.Kívánom hogy sikerüljön feldolgozni a történteket és kívánom hogy legyen lehetőséged még átélni az anyaság örömeit.Minden jót kívánok.

23hkm

2010. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem azzal volt a baj hogy az apjának nem kellett hanem azzal hogy senki nem állt mellettem még a szüleim sem!Ha ők segitettek volna meg tartottam volna az tuti!
2010. jún. 30. 14:34
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Uhh, ez durva. Én most leszek a 15. hétben, és azóta már láttam párszor UH-n a babám. Olyan kis nagy, emberformájú, és mozgott is... a szíve is dobogott... Hát tényleg durva volt ezt kikaparni! Pláne 2-t is. A dokid embertelen dög, te meg hát... Te sem vagy sokkal különb, ha csak magadra tudtál gondolni ebben a helyzetben is, és csak mentségeket keresel, meg itt is, mire vársz, majd itt levesszük a lelkedről a terhet? Hát viselheted egy életen át...
2010. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!