Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tb kiskönyvet az oep "megőrzi? "

Tb kiskönyvet az oep "megőrzi? "

Figyelt kérdés
GYEDen vagyok másfél éves kislányommal, és szeptemberben jön a kistesó. Ma voltam a munkahelyemen, hogy utána járjak a TGYÁS-os papíroknak stb, és a bérszámfejtő mondta, hogy nem jött vissza TB kiskönyvem. Lehet hogy az OEP direkt nem küldte vissza? Náluk van a gyed lejártáig?
2010. jún. 30. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi három hete küldtük be a cégtől egy kismamáét, vissza is postázták. Egy kérdést megér, ha a munkahelyedre sem ért vissza és hozzád sem, akkor hátha ott maradt és meg is van, bár szerintem ne nagyon reménykedj! Ha nekik kell kötelességed odaadni, de visszafele már nem úgy csinálják!
2010. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!