Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tippetek van a baba...

Milyen tippetek van a baba "megfordítására"?

Figyelt kérdés

35. hétben vagyok, de még mindig farfekvéses a kislányom. Már hallottam a négykézlábasról, elemlámpázásról, fülhallgatózásról, próbálgatom is. Vajon ezek tényleg segíthetnek?

Milyen tapasztalaitok vannak?


2010. jún. 30. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, ennyi idősen tuti hogy nem fordul már meg, vagy ha igen az ritkaság. Hát nem tudom. Egy próbát megér!
2010. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A baba általában nem véletlenül nem fordul meg, azért ezt nem árt tudni...

Engem nem zavart, hogy faros, csak annyiban, hogy igy nem engedte a doki a gátvédelmet első babával :-)

2010. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

OFF:(bocsi)

Utolsónak:

Minek kellett gátvédelem?

Ha faros, akkor nem automatikusan császár???


szió


Én a 34 héten vagyok, és nekem is faros...:-((( Én is lógok, meg elemlámpázok, hát nem tom....

Sok sikert nekünk! :-)))

2010. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem automatikusan császár, csak a szar dokiknál. Én nem olyat választottam, igy fel se merült benne, de nem is engedtem volna.

Igy megegyeztünk, hogy ha nem fordul meg, akokr vághat, ha megfordul, akkor megpróbáljuk a gátvédelmet.

Keress másik dokit, ha a tiéd automatikusan császárt akar.

Ha gond van, akkor értem, de ha nincs, akkor miért nyitná fel a hasamat???

2010. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem is azt mondta a dokim, hogy kicsi már az esély, de mégis annyi helyről hallom, hogy még a szülés előtt befordult a baba.

Amúgy nagyon jó hírében áll a dokim, aki szintén automatikusan a császárt mondja, de nekem jobb is lenne, nem szeretnék farosan szülni

Ja és igen, hallottam én is, hogy különböző okai lehetnek a farfekvésnek, nem kizárólag a baba kedve dönti el, hogy hogy feküdjön. De érdekes, hogy erről keveset hallani

2010. júl. 1. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a dokival, ha faros babánál császárt javasol. A baba életének érdekeit nézi. Legalább fogsz tudni ülni szülés után...:))
2010. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!