Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam ultrahangon és ott...

Ma voltam ultrahangon és ott kimutatták hogy a baba szívének a bal oldalán van egy folt. Beutalot kaptam csak még soká lesz a vizsgálat. Addig is szeretnék tanácsot kérni hogy vajon mi lehet ez? Nincs-e veszélyeztetve a baba?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ismerősöm babája lyukas szivvel született. jártak orvoshoz és most egészséges a baba
2010. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Jóisten nem véletlenül ajándékozott meg egy kis pocaklakóval,bízz benne!
2010. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a válaszokat nagyon köszönöm egy kicsit jobb a közérzet de még mindig aggodom . messze van még 8-adika akkor lesz a vizsgálat
2010. júl. 1. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ha elfogadsz egy tanácsot, ne "nyomozz", hogy ez mi is lehet, ne kérdezz másokat, mert úgyis az orvos tud pontos választ adni és csak feleslegesen aggódsz addig is. Tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, de ha nagy a baj, akkor nem várnak 1 hetet a vizsgálattal. Mi cukorbetegség miatt voltuk Pesten szívkardiológián, egész napos program volt, olyan sokan voltak. Reggeltől délutánig olyan szinten ideges voltam, remegett a kezem, folyamatos sírógörcs, nem beszélve arról, hogy sok beteg gyereket láttam, hallottam, amikről a szülők beszélgetnek, egy rémálom volt. Aztán kiderült, hogy teljesen egészséges a picim és feleslegesen tettem ki őt is ennek az egész feszültségnek.

Minden jót kívánok neked, biztos, hogy semmi komolyabb baj nem lesz!

2010. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy veszélyes lenne, ha ilyen sokára kaptatok időpontot. Egyébként nekem is azt mondták az egyik ultrahangon, hogy folt van a babám szívén, aztán a következő alkalommal már nem volt ott az a folt. Most 2 éves a kisfiam és makkegészséges. Ne stresszeld magad feleslegesen!
2010. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

Gondolom a Hajdú doktornőhöz mentek magzati szív uh-ra...?

Ne keresgélj, ne kutakodj addig, mert majd csak a vizsgálat fog rendes eredményt adni. Feleslegesen ne stresszeld magad.

Én voltam párszor a drnőnél, szívgond miatt.

Kérdezd őt bátran, mindenről, amit tudni szeretnél!

Csak a legjobbakat tudom kívánni! Majd írd meg, mi a vizsgálat eredménye!

2010. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
19-hetes vagyok és pécsre kell mennünk ott nem ismerek eggyetlen dokit se.köszi a biztatásokatmostmár nekem is egyre könnyebb remélem és bizok az eredményekben köszi a válaszokat
2010. júl. 3. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!