Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs semilyen tünet attol...

Bogyo110 kérdése:

Ha nincs semilyen tünet attol még lehet spontán elvetélni?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok iker gyanus ha nemtudnám hogy terhes vagyok észre se venném semmi roszulét tök jól vagyok!Attol még előfordulhat hogy a következő uh gond lesz vagy a szervezet jelzi!
2010. jún. 30. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A terhességem ideje alatt, de még a kezdetekor sem volt hányingerem, vagy szédülésem. Viszont a szülőszobán állandóan hányingerem volt, na az volt a nem semmi!
2010. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen korán valószínűleg vérzéssel vetélnél el, de ha már hallottad a szívhangot, akkor esetleg a szív megállásával is bekövetkezhet.

Ilyenekre ne is gondolj, mert bevonzod a bajt!

Nem mindenki van rosszul a terhesség legelején.

2010. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 12dik hettol jottek a rosszulletek, kb 18 hetesen multak el. A veteles komoly fajdalommal es verzessel jar, amit biztosan eszrevennel (de remeljuk nem kerul ra sor). Amugy barmi elojel nelkul is bekovetkezhet, de nem szabad stresszelni rajta. Eld csak az eleted, kicsit jobban vigyazz magadra es szedd a vitamint es a folsavat. Sok sikert a babavarashoz!!!

26hkm

2010. júl. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos tavaly volt egy vetélésem. Semmim nem fájt, csak elkezdtem barnázni. A 9.hétben voltam. Mikor látott doki, megállapították, hogy nincs szívhang. Gyógykaparást is megúsztam, kaptam gyógyszert ami megindította a dolgokat kifelé..de eltartott a tisztulás olyan 2-3 hétig.

Most a 24. hétben vagyok.

Én azt mondom, ne aggódj. Ha valami nem ok, szól a tested. Örülj, hogy nem vagy rosszul, és talán megúszod az egészet kóros álmossággal.

Sok boldogságot a kicsikékhez és jó egészséget mindannyiotoknak.

2010. júl. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!