Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges, hogy a babam...

Lehetseges, hogy a babam mocorgott?

Figyelt kérdés
Tegnap toltottem a 15 hetet es ket napja, mintha a babam mozgasat ereznem. Tudom, hogy elso gyereknel altalaban a 20. het kornyeken erzik meg a kismamak a csoppseg mozgasat de ilyet mostanig soha nem vettem eszre, biztos vagyok benne, hogy nem belmozgas volt. Mintha egyet rugott volna es ezt tobbszor is, amikor tizoraiztam es este amikor lefekudtem akkor is.
2010. júl. 1. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ő volt az! Lehet, hogy hátsó fali a lepény, ilyenkor hamarabb érzik a kismamák.Én se voltam még 16 hetes sem , amikor éreztem, és első baba ő is:)) Csak másnap esett le, hogy ez a kis buborékolás ő volt, mert ilyet nem éreztem előtte.Én voltam legjobban meglepődve, mert nem számítottam rá a 18. hét előtt.A védőnő szerint lehetett azért is, mert vékony vagyok, vékonyabb a hasfalam, és így hamarabb megérzem.Mondjuk, nekem csak buborékolás volt kb. 2 hétig,ennyi idősen még nem rúgott.De ha nem éreztél ilyet előtte, akkor az ő volt:))
2010. júl. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En is vekony vagyok.
2010. júl. 1. 07:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100 %, hogy a baba volt. Az nem baj, hogy korábban érezted.
2010. júl. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok vékony és első gyerek és már 14. héten éreztem a hasfal érzékenységétől függ.
2010. júl. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!