Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire volt pontos az...

Mennyire volt pontos az ultrahang 12 hetes korig?

Figyelt kérdés
Ha tudtátok kb. mikor van peteérés, ahhoz képest mennyire volt pontos a korai ultrahang (12.hétig)? Utána a későbbi ultrahangokon mikor mekkora eltérést mutatott a babátok a korához képest?
2010. júl. 1. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
elsőnél pontos mindenben a másodiknál csak nagyjából tudtuk mikor fogant itt volt majdnem egy hét eltérés mert úgy mentem első uh-ra hogy azt hittem már hét hetes de csak hat volt...
2010. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem azért látták egy héttel kisebbnek, mert később volt a peteérésed? Azóta is van egy hét eltérés, vagy még csak ezen a két ultrahangon voltál?
2010. júl. 1. 08:01
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
még csak ezen a kettőn voltam mert még csak 8 hetes vagyok - 2. baba- de az első uh óta megfelelően fejlődik . igen valószinü később volt a peteérés vagy nagyon korán teszteltem
2010. júl. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mekkora volt a baba/petezsák ezen a két ultrahangon? Bocsi a sok kérdésért.
2010. júl. 1. 08:32
 5/8 anonim ***** válasza:
petefészket nem mérték a baba a 6. héten 8 mm volt most a 8. on pedig 17 mm.
2010. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
petezsák...
2010. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eddig teljesen pontos volt az Uh-m (8 hetes 6 napos a baba bennem), most az utolsó (tegnap) három nappal mutatta méretei alapján idősebbnek.
2010. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy az utolsó uh-n, ahol idősebbnek mutatta a babát, hány hetes voltál?
2010. júl. 2. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!