Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok, a...

36 hetes kismama vagyok, a baba méretei: BPD 8.5 cm, HC 31 cm, AC 34 cm, FL 6.8 cm. Rendben van ez így?

Figyelt kérdés
A BPD elég nagy egy 36 hetes babának? Ja, és a méhszájam 2111-es. Ezzel meddig húzhatom?
2010. júl. 1. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jók a méretek..gondolom szóltak volna ha nem jó:-)

Én 30héttől voltam 2111 méhszájjal és ennyivel is mentem szülni kiírás előtt 2nappal:-)

Ugyhogy végig viheted simán!

2010. júl. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 32 hetesen ezek voltak az eredmények: BPD: 84mm, HC: 308mm, AC: 277mm, FL: 63mm

Esetleg azért lehet egy picit kisebb,mert nem lesz 4 kg-os a baba. Nekem az első is 4,16kg volt és a 2.-kal is ez van. Nem baj az, ha nem lesz egy nagyon nagy fejű baba, könnyebb megszülni. A doki mindenképpen szólna,ha baj van.

2010. júl. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, a súlyát 2900 gr-ra becsülte a doki, és tényleg nem mondta, hogy bármi probléma lenne. A lepényem I-II fokban érett.

Remélem, minden rendben lesz!


Jó egészséget nektek. :)

2010. júl. 1. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van egy táblázatom, és a babód méretei olyanok, mint a nagykönyvben! :-))))

Biztos minden rendben van!!!


Jó egészséget!

33 hetes km.

2010. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!