Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétben jártok? Van...

Hányadik hétben jártok? Van hányingeretek? Voltatok már dokinál? Hanyadik héten mentek el?

Figyelt kérdés
Mi a 2. babát várjuk. Most vagyok a 7. hétben. Kezd hányingerem lenni. Dokinál még nem voltam.
2010. júl. 1. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már a 19. hétben járok és még mindig van hányingerem, nem múlt el. Dokihoz a jövő héten megyek kb negyedszerre, kivi vagyok mi lesz. Először a 8. héten mentem. Eddig minden ok.
2010. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Először gratulálok,hogy te is kismami lettél!:)

Én a 21.hétben járok,és nem hányok,csak a 14.hétig tettem ezt.Azóta hol kevésbé,hool jobban émelygésem van.

Most azzal szenvedek,hogy a visesedek,meg a belül fent a combjaimban fájnak a csontok:(

Remélem neked könnyebb lesz!

2010. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia gratulálok, én 7 hetesen voltam előszőr és már szívhangja is volt. most vagyok a 17+4 napos .12 hét és a13 hét között abbamaradtak a szédülések rosszullétek, hányni addig is csak 4* kellett.
2010. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én lassan betöltöm a 7. hetemet, de (lekopogom) eddig még nem hánytam. Émelygés van, nekem segít, ha olyankor eszek egy-két falatot. Dokinál most kedden voltam először (6 hét+ 2 nap) és már van szívhangja a Picúrnak. Legközelebb azt mondta a doki 10 hetesen kellene menni, de ő akkor nem lesz, így a 9. hétre rendelt vissza.

Jó babavárást! :)

2010. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!