Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az igaz hogy ha valaki cukros...

Az igaz hogy ha valaki cukros a terhesség alatt annak nagyobb babája születik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz, akkor lehet, ha kezeletlen a cukor a terhesség alatt. Jó esetben elég a diéta, rossz esetben inzulin szükséges.
2010. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a házi orvosom hogy valószínű, hogy 4kg felett fog születni a baba mert kicsit magas a cukrom. Gondolom ez egyéntől függ hiszen minden terhesség más. Most vagyok 26 hetes és kb.10 kg-ot híztam. A védőnőm szerint ez nem sok a nőgyógyász szerint igen. Na ezen kiigazodni.
2010. júl. 1. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha betartod a diétát, és sikerül szinten tartanod a cukrod, akkor van esély rá, hogy nem lesz nagy baba.
2010. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is terh. cukrom volt. A terhesség alatt 7 kg híztam. A babám 3050 g és 48 cm született, szóval nem lett nagy baba. Szülés előtt két héttel már kellett feküdni a cukor miatt, sokan voltak emiatt a kórházban,de egyikőjüknek sem született extrém nagy babája.
2010. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is cukros voltam és 3 kilós lett a baba. A ényeg, hogy be kell tartani a diétát és akkor nem lesz baj.
2010. júl. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség amit a dokid mondott. Ha betartod a diétát nem lesz nagy a babád. Nekem is 3 kg lett és a 39.-ik héten szültem.
2010. júl. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ALAPBÓL VAN CUKOR BETEGSÉGEM.3KG 25 DKG VOLT A KISLÁNYOM.
2010. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En a masodik babamat varom,az elso 4.500g mal szuletett es valami osszefugges van a baba sulya es a cukor kozott mert most a masodikra nem mondta hogy nagyobb lenne,de mivel az elso nagy volt ezert kert a dikim cukor terheles tesztet es szerencsere jo lett.jelentheti azt is de nem feltetlenul,en is nagy babat szultem(sajna csaszarral)
2010. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!