Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamik, hogy...

20 hetes kismamik, hogy vagytok? Látszik már a pocak? Kisfiút vagy kislányt hordtok a szívetek alatt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én már 25 hetes vagyok, de nekem épp a 20 hét volt a vízválasztó, addig nem is nőtt a pocakom, és semmi bajom sem volt. Azóta viszont egyre jobban kerekedek, néha görcsöl a lábam, és elindult az előtejem. De amúgy tök jól vagyok, és babus is sokat rúg. :)

Szép terhességet!

2010. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ja, és kislány! :)
2010. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az én pocim érdekes,mert reggel felkelés után puha és kisebb,mint napközben. Reggel letagadthatnám, hogy babát várok,de délután már egyértelműen látszik,hogy ketten vagyunk és keményebb is a poci. Nekem is kicsi lányom lesz és Tünde lesz a neve. Vásároltál már a babának? Ha igen,miket?
2010. júl. 1. 11:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 19 hetes babás vagyok, de már látszik. Szép kerek kis pocakom van. A nemét sajnos még nem tudjuk, jövő héten megyünk a dokihoz, akkor talán kiderül. Jól vagyok, semmi panasz és nagyon várjuk a kis pocaklakót. :)
2010. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: még nem vettünk sok mindent, csak egy pár dolgot. Eddig nem is igazán akartam vásárolni még, meg még időm sem volt, de mától szabin vagyok, így több időm lesz böngészni a netet. Eddig babakocsit, kiskádat, pelust, cumisüveget és egy bodyt vettünk. Szóval még szinte sehol sem tartunk, első baba így nincs semmink még, és kisbabás ismerősünk sincs, így mindent be kell szereznünk. Hosszú folyamat lesz. :)
2010. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! En 21 hetes vagyok. Mar eleg nagy a pocim! Nalam mar nagyon koran latszott! Kisfiunk lesz, tudom mar 2 hete! Babaholmit meg nem sokat vettunk,most inkabb a nevvalasztason torjuk a fejunket!! :-)
2010. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok,mi sem tudjuk mi lesz ,hugi vagy öcsi?Eddig takargatta magát.Nagyobb a hasam mint at első babámnál ilyenkor!Teljesen jól vagyok,az elején sem voltam rosszul.Jó babavárást mindenkinek! 19+6 h.kismama
2010. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!

Mára már 7-8 hónapos gyermekeink vannak,érdeklődnék,hogy most hogy vagytok?Szülés hogyan zajlott nálatok?Miket tud már babátok?És lelkileg hogy dolgoztátok fel az eseményeket,főleg akinek első babája született meg?

2011. júl. 2. 22:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Én voltam az utolsó válaszoló :)Előzetes méh-műtét miatt ez is programozott császár volt. Öcsi lett a kistestvér,és 9-ikén lesz 8 hónapos,és Zimány lett a neve.Még szopizik,de élmény neki főzni is ,mert még nem tudtam olyat adni ,amit elutasított volna(répa főzi,cékla,brokkoli,zöldség ,gyümi)Kb egy hónapja mászik,és épp a múlthéten felült és felállt,pár nap különbséggel :) azóta "rogyásig" áll,bárhol,bármibe kapaszkodva.Most már beindult a fogzás,dől a nyála és alul mintha látszana a fehér csíkocska.Mosolygós vidám baba,de ugyanakkor "akaratos" is és rendesen megsértődik ha valamit pl nem engedek neki (skorpió :) ugye)Az idegenekkel bizalmatlan,több perc kell,hogy oldódjon.Éjszaka 1x kel.Makk egészséges,még sosem volt beteg(kop kop)Boldog vagyok mert nagyon klassz tesók,a nagy(3 éves)nem féltékeny,már most imádják egymást,emiatt is könnyebben boldogulok mint gondoltam.Kíváncsian várom ti hogy vagytok
2011. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:)Nagyon örülök,hogy jól vagytok.Ezek szerint nem bántad meg,hogy gyermekeid között kicsi kor különbség van.Sokat gondolkodtam,hogy meddig várjunk a tesóval,de talán úgy döntök,ahogyan te:)

Kislányom 7 hónapos és 6 hónapos volt amikor kijött a két kis foga alul pont a névnapján törtek ki:)5 hónaposan már felült és most már kapaszkodva ugyan,de tipeg a kis drága. Ő már nyilas nagyon barátságos és senkitől nem fél(persze ez lehet nem annyira jó).Imádja az embereket, a bulikat.

Remélem a többiek is jelentkeznek:)

2011. júl. 3. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!