Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma délután lesz missed ab-om....

Ma délután lesz missed ab-om. Mire számíthatok? Mennyit illik fizetni?

Figyelt kérdés
Már szültem egyszer. Magánorvosom fogja csinálni, de mint kórházi orvos a kórházban. Hogy lehet lelkileg ezt feldolgozni?
2010. júl. 1. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem pénzt adnék, hanem vmi szép könyvet stb. sajnos ez történt. nem a te hibádból történt.
2010. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menyi idős voltál,mi történt?Nem baj ha megkérdezem?
2010. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
7 hetesen üres a petezsák. Nézték 5-6-7 hetesen. A mensi szerint 10 hetes lennék, de nem középidőben fogant.
2010. júl. 1. 12:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami veled történt,fel a fejjel.

Kitartást neked és mielőbbi gyógyulást,tudom ez sovány vigasz,de lehet még babád.

10 hetes kismami

2010. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom, de hidd el, felelhet dolgozni, főleg, hogy már van egy gyermeked. Saját tapasztalat. :(

Mivel már szültél, így semmi különös nem lesz a műtét előtt. Elaltatnak, és mire felébredsz már túl is vagy rajta. Maga a műtét talán ha 10 perc.

Mi úgy terveztük, hogy 15000 Ft-ot adunk, de mivel a dokim elb@szta a műtétet nem kapott semmit.

2010. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 eszo ***** válasza:

Szia! nekem 3 hete volt spontán vetélésem 5 és fél hetesen..megindult magától, de nagyon begörcsöltem, és hatalmas darabok torlaszolták el a kiutat, így műtéttel kellett befejezni.


pont ma voltam kontrollon..szerencsére már minden oké..most már várom a menzimet..

én úgy tudtam könnyen feldolgozni, hogy azzal nyugtattam maga, hogy ez a bab biztosan beteg lett volna..és arra gondoltam, hogy mielőbb próbálkozhassunk újra..


A legrosszabb nekem az altatásból való felébredés volt..

Sajnos manapság a vetélés nagyon gyakori!! de lehet ettől függetlenül babánk még!! kitartást és sok erőt kívánok neked!!!!!!!

2010. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 eszo ***** válasza:

utolsó vagyok ..


jah én nem fizettem semennyit..azt sem tudom ki csinálta a műtétet...d.u 2 óra körül műtöttek..és 6-kor már haza is mehettem..

nem is úgy mentem a kórházba, hogy tudtam, hogy bennt fogok maradni..



majd írj, hogy mi volt!!


szorítok neked!!

2010. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat.Túl vagyok rajta, mélyaltatásban történt. Doki nem fogadott el pénzt.Kb 5-6 hetesen ment el a baba. Úgy érzem magam mintha megállt volna az élet, folyamatosan sírok.
2010. júl. 2. 17:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha sírsz attól kicsit megkönnyebbülsz, de hidd el, ennek valamiért így kellett történnie. Én avval vigasztaltam magam, hogy biztosan nem volt egészséges a magzat, és a kisfiam miatt talán jobb is így. Csekély vigasz, de nekem sikerült hamar túltenni magam rajta. A kórházban én is rengeteget sírtam, és a doki mondta, hogy ez így nem lesz jó. Meglett az eredménye is: belázasodtam és leesett a vérnyomásom, 1,5 napig infúzióztak.

Fel a fejjel, vártok 3 hónapot, és indulhat újra a babaprojekt. (nekem most járt le a 3 hónap, de nekünk 6 hónap várakozást javasoltak)

2010. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!