Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok....

9 hetes kismama vagyok. Normális, hogy olykor-olykor megy a hasam? Van hogy 2 napig semmi utána egy nap 2szer is!

Figyelt kérdés
Lehet ez attól függ,hogy mit eszek?Hasonló tapasztalatok?
2010. júl. 1. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az elején én is inkább hasmenéses voltam, aztán elmúlt. Most meg visszajött. Szerintem függhet attól is mit eszel, és persze attól is hogy a tested változása miatt a szervezeted hogyan tudja feldolgozni az ételeket.

25 hetes kismama

2010. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a 2. babánál nekem is ez volt. nem hánytam, de ment a hasam, lányom lett :)), néhány hét alatt elmúlt
2010. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Jó hallani,hogy más is volt így.Kedves utolsó mi is örülnénk ha kislány lenne:),de az a lényeg hogy egészséges legyen!Minden jót nektek!
2010. júl. 1. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 7hetes vagyok, és minden reggel úgy ébredek, hogy trappolok a wc-re. Igaz, hogy egész nap csak reggel van hasmenésem, de az kiadós.
2010. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!