Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyünk 4D-s uh? Hogy...

Holnap megyünk 4D-s uh? Hogy a babaóca jól mozogjon tényleg érdemes kólát inni és csokit enni? Előtte bevacsizhatok vagy inkább utána? 29 hetes km

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:

szia! én is ettem egy pár kocka csokit előtte és tényleg elég virgonc lett a kisfiam tőle :)


klassz élmény volt, azóta is többször megnéztük már dvd-n.

2010. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én jol kiszurtam magunkkal, elötte este babot ettem, a vizsg elött meg kola csoki, és annyira mozgott hogy szinte semmit nem láttunk és 24 hetsen voltam.

ha mégegyszer mehetnék ugy csinálnám, hogy kis csokit ennék, és ha nem mozog akor uh közben kolát innék. de ennyi mindent ne egyél mint én:)))

2010. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én bekóláztam becsokiztam kávéztam előtte ebédeltem:D Mégis végigaludta majdnem az ötven percet..a végén 10 percre kelt fel:D De akkoris nagyon jó volt:)
2010. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes.Nálam mindig bejött UH előtt, kivéve a 4D babamozit:(( Ugyanúgy ettem csokit, és megbeszéltem Vele előtte, hogy mutassa a kis arcát.De nem volt szerencsénk.A lábai keresztezve a homlokánál, a keze is az arca előtt...Gyakorlatilag végig összegömbölyödve volt, és aludt.Lehet, hogy elringatta, hogy gyalog mentem a dokihoz, vagy nem tudom.A doki oldalra fordított, rázta a hasam, sétáltatott.Semmi.Nem mozdult ebből a helyzetből.Végig össze volt kucorodva, és ennél jobban nem takarhatta volna magát.Az arcát csak oldalról láttuk.De így is élmény volt.Szorítok, hogy nagyobb szerencséd legyen.

28 h km

2010. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!A csoki az jó! Nem kell sokat. Én nagyon elrontottam mert hallgattam azokra akik szerint nem szabad enni inni előtte és meg is lett az eredmény aludt végig a picim ráadásul a kezeit az arca előtt tartva úgy hogy szinte semmit se láttunk belőle. Remélem jó videó fog készülni! Szép napot!
2010. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi hétfőn voltunk én is 29 hetes vagyok és a szonografus mondta hogy egyek egy kis gyümölcsöt vagy kekszet előtte a jó reggelt keksz mellet döntöttem és az itteni tanácsoknak is szót fogadva ittam egy kis kólát hát mocorogni mocorgott de ahogy ő akart nem ahogy mi :-)))az egyik kis kezét folyamatosan az arca elé tette eszegette aztán már a szonográfus meg mozgatta egy kicsit az uh fejjel nem zavartatta akkor sem magát a kis puncikát azt végig akárhányszor megnéztük azt jól lehetett látni de a kis arcát nem akarta mutatni a keze végig a szájába ,arca előtt ,a lába a nyakába nem tudom hogy lehet így kényelmes neki de biztos az aztán lás csodát egyszer csak le engedte a kezét nagyon szép kép lett belőle sajnos benne van a pakliba hogy kis akaratosak de azért szép élmény látni miket csinál már ott bent és szerintem ilyenkor már szép kis husis babák szépen látszanak a körvonalak olyan kis babásak már nem kis ufo-sak:-)))jó szórakozást hozzá
2010. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap olvastam a www.nana.hu-n hogy hideg víz is tökéletes, nem kell a kóla, csak az a lényege hogy tényleg hideg legyen... Majd írd meg mit ettél/ittál és mit láttatok?!? Mit mutatott meg magából?
2010. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia nekem is az arca elött voltak a kezei, szorongatta a köldökzsinort és azt rágta:) igy sokat nem láttunk az arcábol sajnos, de a végén kb 5 percet.
2010. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


Nagyon aranyos volt.Bár az arcocskáját nagyon nehezen akarta megmutatni bebújt a méhlepény mögé és még a kezével is eltakarta magát.De végül egyszer csak addig zaklattuk hogy elvette.Nagyon jó sikerült a kép róla.nagyon tündéri lett.Édes pici orrocska duci pofi nem győzöm nézegetni.Apának is nagyon tetszett közben ő is simogatta a pocakomat hátha leveszi a kezét.Aztán hogy ez segített vagy sem nem tudom.Nem ittam kólát nem ettem csakit egy hatalmas adag kínait ettem előtte.Mondta is a doki látom a kismama jól lakott.:-)

Tehát végül minden jól sikerült.Azt már tudtuk hogy kislány lesz de most le is lett fotózva ebből a szempontból nem volt szégyenlős.:))


Mindenkinek boldog babavárást kívánok.

2010. júl. 2. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!