Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi indokolhatja/ milyen...

Mi indokolhatja/ milyen esetekben kell császározni?

Figyelt kérdés

Hála az égnek eddig semmi nem indokolja hogy így szüljek csak kíváncsi lennék. Előre is köszi a válaszokat:)

32hkm


2010. júl. 1. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Először is nagyon remélem, hogy nem kell császárral szülnöd! Amúgy én is mikor bementem "szülni", még úgy volt, hogy természetes lesz. Aztán megvizsgáltak, és nagyon véreztem, bent tartottak estére, a fájások megszűntek. Reggel megnézett a főorvos UHval, és mondta, hogy lepény nagyon rossz helyen van, a kézi vizsgálat alatt beleakadt a doki (nem az Ő hibája, a terhesség alatti UH-s papírokra mindre jó helyre volt írva, nem a méhszájhoz), és elkezdett leválni. Észbe sem kaptam, már a műtőasztalon vágtak. Amúgy félni nem kell tőle, semmi rossz nincs benne, az epidurál sem fájdalmas, csak maga a szülés élménye hiányzik, meg hogy nem láthattam a párom arcát, mikor életében először meglátta a kislányát. Természetes szülést kívánok Neked, gyorsat, csodálatosat! :)
2010. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért lett császár mert medencetartásos volt a babám és első baba,ilyen esetben mindig császár(főorvos szerint).

Ráadásul nagy baba is volt...

2010. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

16:51-es vagyok.

Én nem bánom hogy császárral szültem és nem bánom hogy így alakult,nem hiányzik a természetes szülés nem is gondolok rá...

2010. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
az ELSŐ 16:51es vagyok (74%). a második 16:51essel (78%) ne tessék engem összekeverni, nekem hiányzik a szülés élménye. Ezzel nem az Ő nézőpontját akarom rossz színben feltüntetni, csak nem szeretném, ha bárki is azt hinné, hogy nekem nem hiányzik a természetes szülés. Még ha névtelen is az oldal...
2010. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
faros volt a babám, ráadásul nem is tágultam, csak összesen 2 ujjnyit, mikor a kisfiam már nyomta kifelé a sarkát. De nem bánom a császárt. Néha ugyan eszembe jut, hogy a kisfiam 100 évvel ezelőtt valószínűleg nem maradt volna életben, mert mindezek mellett még szoptatni sem tudtam, szóval nem vagyok „tipikus” anya, de lelkileg nem érzem magam kevesebbnek, mint más. Alig várom a következő babát.
2010. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
FULDOKLOTT A KÖLDÖKZSINÓRBA.4 BABA.ELÖTTE 3 SIMA SZÜLÉS VOLT.
2010. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azért lett császár mert medence végű volt a 21.héttől,és a 34.héttől pedig magas lett a vérnyomásom.185/100-al mentem be a kórházba,amikor elkezdődtek a fájások.Terhesség előtt és után 90/60 a vérnyomásom 2 kávé után.
2010. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!