Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális hogy a 42 hét...

Az normális hogy a 42 hét végéig várni akarnak a szülésmegindítással? Akinek így volt ugye nem lett baja a babának?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
De mivel indokolták? Pici a baba?
2010. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod pontosan a fogantatás pillanatát akkor ez teljesen normális, mivel a beágyazódás 2 hét. Emiatt plusz-mínusz 2 hetet felszámolnak.

A terhesség valódi időtartama igazából 38-42 hét között normális.

Valószínűleg kisebb a babád és az elején rosszul mérték be a magzat korát.

2010. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 13 napot hordtam túl :) Minden rendben volt, de sajna császáros lett. A baba teljesen egészséges, csak nem akarat kijönni. A 2 hét ide vagy oda ténykeg normális. Persze gyakran kell nst-re és flowmetriára járni, 2 naponta. Kitartást, üdv
2010. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem pici a baba teljesen normálisak a méretei.csak aggódok nehogy baja legyen.
2010. júl. 1. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

külföldön,amig a baba jól van, nem bizerálnak

A húgom ápr.22-re volt kiirva a lányával, május 20.-án szült,(nem volt elszámolva)

2010. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 12 napot hordtam túl,végül császár lett,pedig próbálták megindítani,de nem akart kijönni. Nem számoltam el,pontosan tudtam,melyik nap estem teherbe. Kicsit ki volt ázva a bőre,de nem volt semmi baja.
2010. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!