Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszér miatti császár?

Visszér miatti császár?

Figyelt kérdés
Nekem elég durva visszereim jöttek ki a terhesség alatt, és sajnos nem csak a lábamon. Lett valakinek a miatt császár, hogy féltek, nehogy a szülés közben ott lenn (szemérem tájon) elpattanjon egy ér?
2010. júl. 1. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a második terhességemnél a dokim észrevette, hogy milyen nagy, és csúnya visszereim vannak. Elküldött érsebészetre, ott kaptam rá harisnyát, amit hordani kellett. Én nem sokat hordtam, mert minimum 2 ember kellett hozzá, még felvettem. Hozzátenném, hogy nekem nem fájtak. A doki nem mondta, hogy nem szülhetek ez miatt simán. Egyéb okok miatt progis császár lett, ahová vinnem kellett gumis fáslit és műtét előtt be kellett volna fáslizniuk. De senki nem törődött vele. Szerencsére nem lett baj.

Jövő pénteken megyek visszér műtétre, de nem azt a lábam műtik amelyik csúnya volt. Az még mindig nem fáj.

2010. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is csúnya viszereim voltak már az első terhességemnél is,de fel sem merült a császár.Most a másodikkal sajnos még csúnyábbak(nagyajkam úgy néz ki,mint a fonott kalács),de most sem mondta a dokim a császárt,pedig még meg is kérdeztem,hogy a gátmetszés nem veszélyes e a viszerek miatt,de azt mondta,hogy nem.

Reméljük,minden oké lesz.

33 hetes kismama

2010. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem nálam is minden ok lesz!
2010. júl. 2. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!