Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hova jelentkezek be integrált...

Hova jelentkezek be integrált tesztre? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A dokim az istenhegyi úton lévő genetikai intézményt ajánlotta.Jövőhéten szeretnék bejelentkezni akkor töltöm a 10.hetet.Állítólag valahol adnak ajándékba egy 4dimenziós felvételt?Ki hova ment,tapasztalatok?
2010. júl. 2. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az istenhegyi úton voltam, nagyon rendesek és gondosak voltak. Nem volt olcsó, de nagyon alaposan megvizsgáltak és kedvesek voltak velem. Én kombinált teszten voltam (30.000 Ft, de mi el tudtuk számolni Eü. pénztárral). Ebben volt vérvétel (Down, illetve még kétféle súlyosabb betegséget néztek) és kb. egy 20 perces ultrahangos vizsgálat, amelyet felvettek dvd-re is és kaptam 3 képet is a kicsiről. Nem 4d-s felvétel, de azért jó volt. Illetve megkaptam a babával kapcsolatos eredményeket is, amelyek szerencsére jók lettek.

26 hetes pocis

2010. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bolgárkerék utcai intézetben voltam, hasonló tapasztalattal, mint az előttem szóló. Én több vizsgálaton voltam ott, így kaptam kedvezményt az árakból.

Egyébként ugyanazok a dokik vannak az ilyen jellegű intézményekben, csak más-más napokon rendelnek. A felszereltségük is hasonló.

Itt soha nem kellett várakoznom, mindig be tudták tartani az előjegyzett időpontokat.

2010. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!