Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is aggódott a genetikai...

Más is aggódott a genetikai UH előtt, hogy minden rendben van-e? Hogyan tudnék megnyugodni?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok, hétfőn megyek dokihoz. Picuri 1-2 apróbb bugyogását már érzem, de ritkán és nagyon apró. AFP-m 1,04 lett, a 12. heti kombinált teszt is jó volt.
2010. júl. 2. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni.Én is nagyon aggódtam a vizsgálat előtt.Főleg, mert tüzetesen átnézik minden szervét, a hólyagtól elkezdve a szívig.Lehet, hülyének nézel, de nekem olyan gondolataim voltak, hogy biztos megvan minden szerve?Rendbe vannak -e a szívbillentyűk? Meghatározható -e a neme? Ugye nem köztes állapot?Meg ilyen baromságok..Szörnyű gondolataim voltak.Szerintem mindenki aggódik ilyenkor.De nyugodj meg, és kérdezd meg magadtól, hogy miért ne lenne minden rendben? Hidd el, teljesen oké lesz.Vigasztaljon az, hogy ha ez jó, akkor nagy baj már nem lehet.( már kiderült volna) Én ez után a vizsgálat után totál megnyugodtam.Jó az AFP, jó a genetikai UH, jó minden. Most 27 hetes vagyok, de alig aggódok valamin.Leeresztettem, és nyugodt vagyok.
2010. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Jók az eddigi leleteid, szóval nem hiszem, hogy gáz lenne...:-)))

Én 21 és fél hetesen éreztem először a babót, már tökre be voltam parázva, de kiderült, hogy mellső fali a lepény, és az leárnyékolta, lehet, hogy neked is ez van...


Biztos nem lesz baj, de sajnos ha ilyen aggódós vagy, azon nem nagyon tud az ember változtatni, Én is ilyen voltam, pedig még lepénybiopszián is voltam előtte, és már tudtam, hogy minden oké, mégis izgultam...


Kitartás, hétfő mindjárt itt van, próbáld magad vmivel elfoglani...:-)


34 hetes km.

2010. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszönöm. :)
2010. júl. 2. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Én múlt héten voltam genetikain és őszintén bevallom nem tartottam tőle.Éreztem,hogy minden rendben van,ráadásul az AFP-m is jó lett.Attól sokkal jobban féltem.

Bár már 16 hetesen voltam 4D-n ott genetikailag is mindent megnéztek a babán,valószínűleg ezért voltam nyugodt.

Nem kell aggódni,minden rendben lesz.

Legyél nyugodt és vond el a figyelmedet a genetikaitól.

Bár már holnap hétfő,szóval nem kell sokáig várni...:)

Boldog és nyugodt babavárást!:)

2010. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!