Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés mikor légszomjato...

Milyen érzés mikor légszomjatok van?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok sokszor nagyon furcsa mikor lefekszem de nem tudom beazonosítani hogy mi lehet ez légszomjra gondolok de mivel nem tudom pontosan mi is az így csak tippelek
2010. júl. 2. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kapsz levegőt. Illetve kapsz csak ugy érzed hogy nem elég...Nagyon rossz...


25 hetes km

2010. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
esetleg olyasmit is lehet érezni hogy a pulzusod emelkedik és teljesen a fejed búbjáig érzed illetve mintha szorulna a torkod ?
2010. júl. 2. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak olyan hogy levegőt nem kapok. De mivel minden terhesség más...Lehet nálad másképp jön elő!
2010. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát olyan, hogy veszem a levegőt, de kevés, és olyan mintha a mellkasomon ülne vki, és sokkal nagyobb erőfeszítést kell tennem, hogy végig lemenjen a levegő, mint normálisan...

ja, és igen, mivel veszem, veszem a kis levegőket, elkezd megemelkedni a pulzusom, és akkor érzem, hogy hopp, kéne egy nagyobbat szippantani.:-)

elég rossz érzés...

Ha hanyatt fekszem, kb 1 percig bírom, mert akkor annyira erősen érzem ezt, mintha mindjárt megfulladnék, így csak oldalt tudok pihegni. :-)


34 hetes km.

2010. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!