Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósan lehet használni...

Várandósan lehet használni glicerines kúpot? Akár rendszeresen is?

Figyelt kérdés

Sok éve kint van az aranyerem, de korábban évekig nem volt vele baj. Most 24 hetes vagyok és kb 4-6 hete nagyon szenvedek tőle.

Székrekedéssel kezdődött, amin semmi házi módszer nem segített. Olivaolaj, citromlé ilyesmiket próbáltam. Mellette rostdús ételeket eszem. Zabkása, teljes kiőrlésű tönköly kenyér, gyümölcs, zöldség. Ezek semmit nem érnek.

Sokszor nem is azzal van a baj, hogy nem tudok wc-zni, hanem az, hogy ott ülök fölötte, és nagyon nehezen jön ki, csak nyomom és nyomom, aztán a végére már bedagad meg fáj az aranyerem... De most pl olyan is volt, hogy sikerült gyorsan és könnyen wc-znem, mégis elkezdett nagyon fájni :(

Aranyér kúp persze hamar rendbe teszi, de aztán pár napra rá megint egy kellemetlenebb wc-zés és kezdődik elölről......

Szóval glicerines kúppal szabad próbálkozni? Mert azt vettem észre, hogy ha aranyérre is reggel használok kúpot, utána sokkal könnyebben megy a wc-zés nem sokkal utána.


2019. márc. 25. 12:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és vizet is sokat iszom, 2-3 liter közötti mennyiséget 1 nap. Vasat nem szedek pluszban, csak amennyi van a várandós vitaminban.
2019. márc. 25. 12:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Szülés előtt is azt kaptam hogy kipucoljon belőlem mindent úgyhogy gondolom lehet de ajánlom hogy menj el proktológushoz, mondd el neki a problémád hogy még szülés előtt segítsen.
2019. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!