Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hét múlva férjhez megyek....

Egy hét múlva férjhez megyek. Elég hirtelen jött ötlet, és 36 hetes terhes vagyok, így semmi felhajtást nem tervezünk, csak polgári 2 tanúval, és egy vacsi. Jövőre szeretnénk a templomit, lagzit, fehér ruhát stb. Szerintetek milyen ruhát vegyek?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok, semmi nem jön rám, ötletem sincs.
2010. júl. 4. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Pesti vagy? Vagy közel laksz Pesthez?
2010. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
60-70 km. Miért
2010. júl. 4. 09:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Van Bp-en egy varrónő, nekem ő varrt ruhát az esküvőre. Én 36-37 hetes terhes voltam mikor férjhez mentem. Nekem sem volt semmi extra, csak a család. Egy fekete naci volt rajtam, meg egy nagyon csinos felső. Persze volt aranyos virágcsokrom is:)

www.tothgyorgyne.hu Lehet, hogy neked nem is kell varrni, van a méretedben. Nézz köröl, hátha találsz valamit. Szerintem az árai sem utolsók:)

2010. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

jó idő van, ez kedvez ruhaválasztásnál a nagy pocidnak, mert felvehetsz egy lenge fehér ruhát. nem tudom milyen stílust kedvelsz és mennyire akarsz puccos ruhát, de el tudok képzelni egy fehér akár lenvászonból készült ruhát, aminek mell alatt van egy varrása, és onnantól lazán széttárul, lehet térdig érő vagy bokáig.

nekem legalábbis ez tetszene. egy csokor szép virág a kezedbe és ennyi :)

sok boldogságot.

2010. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én is ilyen fehér vagy valami vajszínű lenge ruhát képzeltem, (nem menyasszonyit) de egyik sem tetszett, a hasam nagy, ott felugrik az egész, ha nagyobb méretet próbálok, akkor az mellbe, vagy vállba nagy. A világos most valahogy nem előnyös, de sötétet meg nem szeretnék. Ami még tetszett, az egy fehér alapon fekete mintás ruha, de összeségében több benne a fekete. Szerintetek nem túl sötét?

A fenti linket mindjárt megnézem. Bár varratni szerintem már nincs időm.

2010. júl. 4. 09:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak azért kellett varratnom, mert nem vagyok nádszál vékony. De ha jól emlékszem csak a nadrágot varrta, felsők voltak készen neki.
2010. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát nádszál éppen én sem vagyok
2010. júl. 4. 09:47
 8/11 anonim ***** válasza:
kismama boltban nem néztél kifejezetten ilyen lengébb ruhákat? hátha annak van pocikialakítása és nem ugrik annyira fel. bár az ilyen üzletek elég drágák.
2010. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de néztem, azok jobban állnak, csak világosban nem találtam semmit.
2010. júl. 4. 10:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia,most linkelek egyet,nem konkrétan ilyenre gondolok,de ilyesmire: [link]

Szal én a terhességem alatt imádtam a tunikákat,mert pont mell alatt húzódott össze,hasnál lenge,és sztem csinos is volt,vagyis én valami elegáns tunika felsőre gondolnék...

vagy ilyesmi csak fehérben? [link]

2010. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!